Kazimierz wita Nowy Rok (wideo)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (14)

Na kazimierskim Rynku hucznie powitano Nowy Rok. Były fajerwerki, były życzenia, był szampan i zabawa przy muzyce Dziadów Kazimierskich. 

Wśród huków i rozbłysków kolorowych fajerwerków licznie zgromadzeni na kazimierskim Rynku mieszkańcy Miasteczka i przyjezdni radośnie powitali 2017 rok. Dookoła strzelały korki od szampana i słychać było radosne życzenia składane zarówno najbliższym, jak i nieznajomym. 

 

Życzenia dla wszystkich złożył także burmistrz Kazimierza Dolnego Andrzej Pisula. Całości zabawy dopełniła muzyka Dziadów Kazimierskich. Choć nie była grana na żywo to i tak wszyscy doskonale się przy niej bawili i tańczyli.

 

Życzymy wszystkim, by ten Nowy 2017 Rok był tak radosny jak jego początek i by spełniły się wszystkie życzenia złożone tej nocy. 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • bywało sie
  jednym słowem pustki, onegdaj gdy byłem ludzi na rynku bylo 10 razy więcej
 • pijany znad Grodarza
  "9. Nie krzyczeć, ale też nie głaskać

  O północy, gdy huk fajerwerków będzie już bardzo donośny, a pies zacznie skamleć, w żadnym razie nie krzyczmy na niego. To tylko spotęguje jego lęk.

  Ale nie głaszczmy ani nie uspokajajmy go przesadnie, w ten sposób jedynie utwierdzimy go w przekonaniu, że należy się bać. Starajmy się raczej odwrócić jego uwagę od hałasu.
 • Miro
  Byłem , widziałem, podziwiałem, bawiłem się!!!!
 • Benek
  Ładne zdjęcia :) Szczególnie fajerwerki na tle gwiazdy.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę