Kazimierz wita Nowy Rok (wideo)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (14)

Na kazimierskim Rynku hucznie powitano Nowy Rok. Były fajerwerki, były życzenia, był szampan i zabawa przy muzyce Dziadów Kazimierskich. 

Wśród huków i rozbłysków kolorowych fajerwerków licznie zgromadzeni na kazimierskim Rynku mieszkańcy Miasteczka i przyjezdni radośnie powitali 2017 rok. Dookoła strzelały korki od szampana i słychać było radosne życzenia składane zarówno najbliższym, jak i nieznajomym. 

 

Życzenia dla wszystkich złożył także burmistrz Kazimierza Dolnego Andrzej Pisula. Całości zabawy dopełniła muzyka Dziadów Kazimierskich. Choć nie była grana na żywo to i tak wszyscy doskonale się przy niej bawili i tańczyli.

 

Życzymy wszystkim, by ten Nowy 2017 Rok był tak radosny jak jego początek i by spełniły się wszystkie życzenia złożone tej nocy. 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • bywało sie
  jednym słowem pustki, onegdaj gdy byłem ludzi na rynku bylo 10 razy więcej
 • pijany znad Grodarza
  "9. Nie krzyczeć, ale też nie głaskać

  O północy, gdy huk fajerwerków będzie już bardzo donośny, a pies zacznie skamleć, w żadnym razie nie krzyczmy na niego. To tylko spotęguje jego lęk.

  Ale nie głaszczmy ani nie uspokajajmy go przesadnie, w ten sposób jedynie utwierdzimy go w przekonaniu, że należy się bać. Starajmy się raczej odwrócić jego uwagę od hałasu.
 • Miro
  Byłem , widziałem, podziwiałem, bawiłem się!!!!
 • Benek
  Ładne zdjęcia :) Szczególnie fajerwerki na tle gwiazdy.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę