Sylwester 2016/2017 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (1)

Planujecie powitanie nowego roku w Kazimierzu Dolnym? To ostatni moment na znalezienie odpowiedniej oferty noclegowej – niżej przedstawiamy więc najciekawsze propozycje właścicieli kazimierskich hoteli, pensjonatów i pokoi gościnnych.

W Hotelu „Zajazd Piastowski” organizowany jest bal sylwestrowy, a oprócz tego goście zachęcani są do spędzenia tam kilku dni. Do wyboru mają dwa pakiety pobytowe – od 30 grudnia do 2 stycznia lub od 30 grudnia do 1 stycznia. W ich cenę wliczono noclegi, wyżywienie oraz udział w balu sylwestrowym. Dla osób, które zdecydują się na dłuższy pobyt, w Nowy Rok zostanie zorganizowane ognisko.

Sylwester w Dwóch Księżycach gwarancja dobrej zabawy. Oferta obejmuje bowiem bal sylwestrowy z pokazem fajerwerków, a w Nowy Rok i 2 stycznia, kulig oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Nie zabraknie też ogniska i kolacji w formie grilla.

Noce i Dnie oferują apartamenty z aneksami kuchennymi oraz dwuosobowe pokoje. Atutem tego miejsca jest położenie – na wzgórzu z pięknym widokiem na Miasteczko. Z pewnością o północy z okien będzie można podziwiać rozbłyski fajerwerków nad Kazimierzem.

Pensjonat i Restauracja Pod Wietrzną Górą oferuje trzydniowy pakiet pobytowy, w którego cenę wliczono uroczystą kolację sylwestrową i butelką szampana. Istnieje możliwość wykupienia pobytu z pełnym wyżywieniem lub tylko ze śniadaniami.

Hotel Spichlerz pod Żurawiem zaprasza na szampańską sylwestrową zabawę. Bal w zabytkowych murach będzie wspaniałym przeżyciem – stoły będą suto zastawione przystawkami i gorącymi daniami. A po nocnych hulankach w programie jest uroczyste śniadanie z aromatyczną kawą.

Sylwestrowa oferta hotelu Vincent – Sztuka Wypoczynku obejmuje 3 noclegi ze śniadaniami. W cenę wliczono też elegancką sylwestrową kolację, którą umilą dźwięki spokojnej muzyki.

Gościniec Basia zaprasza na trzydniowy sylwestrowy pobyt osoby, które chciałyby wypocząć i zregenerować siły na kolejny rok. Pensjonat położy jest w pięknej okolicy, blisko wyciągu narciarskiego… Ale w ramach wypoczynku można będzie nie tylko pojeździć na nartach, ale również wziąć udział w sylwestrowym ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Oferta sylwestrowo-noworoczna zaproponowana przez Dom Dziennikarza obejmuje noclegi wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami. Na miejscu można na własną rękę zorganizować sylwestrową imprezę – personel za niewielką opłatą udostępni salę i sprzęt grający oraz przygotuje menu.

Podczas sylwestrowego pobytu w pensjonacie KWASKOWA.PL można liczyć na wiele atrakcji – w tym fantastyczny kulig z pochodniami i ogniskiem. W planie jest również uroczysta kolacja sylwestrowa z imprezą taneczną, a w Nowy Rok uroczyste noworoczne śniadanie z pamiątkowym upominkiem.

Willa Viola przygotowała ofertę pobytową obejmującą cztery noclegi. W ramach sylwestrowej niespodzianki dla ukochanej osoby można zamówić wyjątkową dekorację pokoju – świece, płatki róż i pięknie przystrojony stół.

Sylwestrowa oferta w Wiatrakowie obejmuje co najmniej dwa noclegi oraz noworoczny brunch. Oprócz tego w dniu 31 grudnia gospodarze zapraszają na ognisko połączone z degustacją domowych nalewek. Dodatkową propozycją jest nastrojowa kolacja sylwestrowa przy kominku i świecach.

Siedlisko Lubicz – Eko Park zaprasza na sylwestrowy wypoczynek i szampańską zabawę do białego rana. Na gości pensjonatu czeka wiele atrakcji: zabawa sylwestrowa z pokazem sztucznych ogni oraz uroczyste śniadanie noworoczne. Dodatkowo płatną propozycją jest kulig (lub przejażdżka bryczką) zakończony biesiadą przy ognisku.

Austeria Kazimierska proponuje sylwestrowy pakiet, obejmujący trzy noclegi oraz śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu.

Hotel ****Pensjonat Kazimierski zaprasza na wyjątkowy bal sylwestrowy. Dla gości przygotowano ciekawie skomponowane menu, taneczne szaleństwo do białego rana przy muzyce na żywo, a o północy pokaz fajerwerków, szampan lub grzane wino.

W GACA Fit HOTEL odbędzie się szalona impreza sylwestrowa ze świetną muzyką i lekkim, smacznym menu. Pakiet pobytowy zawiera dwa noclegi, bal sylwestrowy – panie na miejscu mogą wykonać profesjonalny makijaż. Dodatkowo w cenę wliczono też między innymi nieograniczony dostęp sali treningowej oraz jacuzzi i sauny.

Sylwestra można spędzić również w Rajchertówce. Rezerwacja obejmuje trzy noclegi. W cenę wliczono również wyżywienie w trzech opcjach do wyboru: 3 posiłki dziennie, śniadania i obiadokolacje lub tylko śniadania.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Sylwester 2016/2017. W treści newsa opisano najciekawsze sylwestrowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę