Najlepsze miejsce na sporty zimowe to...

Do 3 stycznia 2017 roku trwa plebiscyt na „Najlepsze miejsce na sporty zimowe” organizowany przez gazetę Kurier Lubelski. W konkursie startują trzy obiekty położone w naszym regionie: Stacja Narciarska Kazimierza, Stok Narciarski w Parchatce oraz Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy NartSport w Rąblowie.

Plebiscyt „Najlepsze miejsce na sporty zimowe” organizowany jest przez wydawcę dziennika „Polska. Kurier Lubelski” Polska Press. Jego celem jest wybór najlepszego stoku narciarskiego, lodowiska lub innego obiektu sportowego w województwie lubelskim.

Na kogo można głosować? Z naszego regionu w plebiscycie biorą udział trzy ośrodki narciarskie: Stacja Narciarska Kazimierza, Stok Narciarski w Parchatce oraz Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy NartSport w Rąblowie. A oprócz nich m.in.: kompleks narciarski „Nartraj” w Chrzanowie, wyciąg narciarski „Bobliwo” czy lodowisko sztuczne w Puławach. Całą listę możemy zobaczyć tu: (http://www.kurierlubelski.pl/plebiscyt/sporty-zimowe-w-woj-lubelskim-wybieramy-najlepsze-miejsce-do-ich-uprawiania,37828,t,id.html)

Na razie na miejscu pierwszym jest Stacja Narciarska Kazimierz, a tuż za nią Stok Narciarski w Parchatce. Jednak wszystko może się jeszcze zmienić, bo głosowanie trwa do 3 stycznia, do godziny 12.00. Jak zagłosować na swój ulubiony obiekt? To proste.

- Głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania „Polska. Kurier Lubelski” – czytamy w regulaminie konkursu. - Zakupu e-wydania dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując „ZIMA” i numer wybranej kandydatury. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT a jeden wysłany SMS to 10 głosów w plebiscycie na dany podmiot ubiegający się o nagrodę główną.

Uczestnicy konkursu mogą dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań i tym samym oddać dowolną liczbę głosów.

O zwycięstwie decyduje największa suma liczby głosów oddanych za pośrednictwem sms-ów i kliknięć na portalu Kuriera Lubelskiego.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 4 stycznia 2017 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę