Najlepsze miejsce na sporty zimowe to...

Do 3 stycznia 2017 roku trwa plebiscyt na „Najlepsze miejsce na sporty zimowe” organizowany przez gazetę Kurier Lubelski. W konkursie startują trzy obiekty położone w naszym regionie: Stacja Narciarska Kazimierza, Stok Narciarski w Parchatce oraz Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy NartSport w Rąblowie.

Plebiscyt „Najlepsze miejsce na sporty zimowe” organizowany jest przez wydawcę dziennika „Polska. Kurier Lubelski” Polska Press. Jego celem jest wybór najlepszego stoku narciarskiego, lodowiska lub innego obiektu sportowego w województwie lubelskim.

Na kogo można głosować? Z naszego regionu w plebiscycie biorą udział trzy ośrodki narciarskie: Stacja Narciarska Kazimierza, Stok Narciarski w Parchatce oraz Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy NartSport w Rąblowie. A oprócz nich m.in.: kompleks narciarski „Nartraj” w Chrzanowie, wyciąg narciarski „Bobliwo” czy lodowisko sztuczne w Puławach. Całą listę możemy zobaczyć tu: (http://www.kurierlubelski.pl/plebiscyt/sporty-zimowe-w-woj-lubelskim-wybieramy-najlepsze-miejsce-do-ich-uprawiania,37828,t,id.html)

Na razie na miejscu pierwszym jest Stacja Narciarska Kazimierz, a tuż za nią Stok Narciarski w Parchatce. Jednak wszystko może się jeszcze zmienić, bo głosowanie trwa do 3 stycznia, do godziny 12.00. Jak zagłosować na swój ulubiony obiekt? To proste.

- Głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania „Polska. Kurier Lubelski” – czytamy w regulaminie konkursu. - Zakupu e-wydania dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując „ZIMA” i numer wybranej kandydatury. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT a jeden wysłany SMS to 10 głosów w plebiscycie na dany podmiot ubiegający się o nagrodę główną.

Uczestnicy konkursu mogą dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań i tym samym oddać dowolną liczbę głosów.

O zwycięstwie decyduje największa suma liczby głosów oddanych za pośrednictwem sms-ów i kliknięć na portalu Kuriera Lubelskiego.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 4 stycznia 2017 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę