Aktualności dla "co robić w kazimierzu dolnym"

Czy masz już plany na ostatni weekend września? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Niżej dowiesz się, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.
Spędzasz weekend w Kazimierzu Dolnym i zastanawiasz się, co robić w tym czasie? Sprawdź nasze najnowsze zestawienie imprez i wydarzeń kulturalnych, które są organizowane w naszym mieście.
Przed nami pierwszy weekend września. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć od emocji związanych z powrotem do szkoły, do naszego miasta. Informacje o najważniejszych imprezach oraz wydarzeniach kulturalnych znajdują się w poniższym zestawieniu.
Przed nami ostatni wakacyjny weekend. Jak go spędzić? Najlepiej w Kazimierzu Dolnym! Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.
Co będzie się działo w Kazimierzu w najbliższy weekend? Jak można zaplanować pobyt w naszym mieście? Informacje o nadchodzących imprezach i wydarzeniach kulturalnych znajdują się w najnowszym zestawieniu.
Czy już wiesz, jak spędzić nadchodzący weekend? Jeżeli planujesz przyjazd do Kazimierza Dolnego, koniecznie sprawdź, co będzie się tam działo w ciągu najbliższych wolnych dni.
Czy wiecie, co robić w weekend w Kazimierzu Dolnym? W naszym nowym zestawieniu imprez i wydarzeń kulturalnych znajdziecie najciekawsze propozycje.
Przed nami kolejny wakacyjny weekend! Jeżeli nadal zastanawiasz się, gdzie go spędzić, zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Jak co tydzień przygotowaliśmy zestawienie imprez i innych wydarzeń, które w tym czasie będą organizowane w naszym mieście.
Letnia pogoda zachęca do spędzania czasu poza domem. Wszystkich, którzy myślą o weekendowej wycieczce do Kazimierza Dolnego, zachęcamy do sprawdzenia, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.
Czy już wiesz, co robić w nadchodzący weekend? Przyjedź do Kazimierza Dolnego i skorzystaj z atrakcji naszego miasta. Z poniższego zestawienia dowiesz się, jakie imprezy i wydarzenia będą organizowane w tym czasie.
Co można robić w Kazimierzu Dolnym w nadchodzący weekend? Zajrzyj do naszego nowego zestawienia imprez oraz innych wydarzeń i zaplanuj wolny czas w mieście.
Przed nami pierwszy lipcowy weekend. Jak ten czas spędzić w Kazimierzu Dolnym? Przedstawiamy listę aktualnych imprez i wydarzeń, które zostaną zorganizowane podczas nadchodzących wolnych dni.
Jak zaplanować najbliższy weekend? Z naszego zestawienia dowiecie się, co będzie się działo w tym czasie w naszym mieście.
Co można robić w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdź najnowsze zestawienie nadchodzących imprez i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.
Zbliża się długo wyczekiwany weekend czerwcowy. Spędzacie go w naszym mieście? Zobaczcie, co będzie się działo w tym czasie.
Życie kulturalne powoli wraca do normy. Widać to również w Kazimierzu, gdzie można już korzystać z części atrakcji. Jeśli zastanawiasz się, co robić w naszym mieście w najbliższy weekend, zajrzyj do poniższego zestawienia najważniejszych imprez i innych wydarzeń.
Zanim ruszą wielkie imprezy masowe, warto zajrzeć pod podszewkę Kazimierza i usłyszeć, co w trawie piszczy. A potem - jak śpiewa Leszek Długosz - "na rynku usiąść w Kazimierzu" i przy kawie przyjrzeć się ludziom. Kazimierz zaprasza.
Już można korzystać – na specjalnych jednak warunkach – z restauracji i kawiarni, a także z przykawiarnianych ogródków. Ruszają też pierwsze wystawy i koncerty. Kazimierz na Ciebie czeka!
W najbliższy weekend zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Niżej znajdziesz najnowsze zestawienie imprez i wydarzeń kulturalnych, które będą organizowane w naszym mieście.
Przed nami weekend! Warto spędzić go w urokliwym otoczeniu Kazimierza Dolnego.
Pokaż stopkę