Aktualności dla "atrakcje na weekend Kazimierz Dolny"

Przed nami pierwszy wiosenny weekend! Spędzacie go w Kazimierzu? Koniecznie zajrzyjcie do poniższego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w tym czasie w naszym mieście.

Najbliższy weekend w naszym mieście będzie należał do najciekawszych! Wszystko dzięki Festiwalowi Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zostanie zainaugurowany w sobotę, oraz koncertom i niezwykle interesującym spotkaniom.

Przed nami weekend, który poprzedza Święta Wielkanocne. Jeśli spędzacie go w Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie można robić w naszym mieście.

W nadchodzący weekend zamierzacie odwiedzić Kazimierz Dolny? Sprawdźcie, w jakich wydarzeniach będziecie mogli uczestniczyć.

Co będzie się działo w październikowy weekend w Kazimierzu Dolnym? Przygotowaliśmy zestawienie imprez i atrakcji, które pomoże zaplanować czas turystom oraz kazimierzanom.

Jeżeli macie w planach spędzenie zbliżającego się weekendu w Kazimierzu Dolnym, koniecznie sprawdźcie, jakie atrakcje czekają w mieście i okolicach. W programie wydarzeń znalazły się koncerty, spektakle oraz wernisaż.

Pierwszy październikowy weekend ma być ciepły i słoneczny. Dlaczego więc nie skorzystać z ładnej pogody i nie spędzić czasu w Kazimierzu Dolnym? Tym bardziej, że w mieście i jego okolicach szykuje się kilka ciekawych wydarzeń.

Planujecie spędzić świąteczny weekend w Kazimierzu Dolnym? Nie zapomnijcie sprawdzić, jakie atrakcje i wydarzenia w tym czasie na Was czekają!

Jeśli najbliższy weekend spędzacie w Kazimierzu Dolnym, koniecznie sprawdźcie, jakich atrakcji i wydarzeń nie możecie pominąć. Program na najbliższe wolne dni naprawdę będzie bardzo bogaty.

Zbliża się pierwszy weekend lipca, który zarazem jest pierwszym weekendem wakacji. Czy beztroski klimat wolnych dni będzie można odczuć w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Was w ciągu najbliższych dni!

Przed nami kolejny weekend! Jeśli będziecie spędzać go w Kazimierzu Dolnym, koniecznie sprawdźcie, jakie czekają tu na Was ATRAKCJE!

Przed nami kolejny ciepły czerwcowy weekend. Koniecznie sprawdźcie, jakie ATRAKCJE czekają na Was w tym czasie w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami kolejny weekend – tym razem długi. Jeśli spędzacie cztery wolne dni w Kazimierzu Dolnym, sprawdźcie wydarzenia, które na Was czekają.

Chcecie spędzi ostatni weekend maja w Kazimierzu? Nie zapomnijcie dowiedzieć się, co będzie się działo w tym czasie w mieście! Prezentujemy ATRAKCJE NA WEEKEND w Kazimierzu Dolnym.

W wiosenne weekendy w Kazimierzu Dolnym zawsze wiele się dzieje. Jeśli planujecie wypoczynek w naszym miasteczku, koniecznie sprawdźcie ATRAKCJE NA WEEKEND! DZIADY KAZIMIERSKIE. REAKTYWACJA. 

Noce w Kazimierzu stają się powoli coraz cieplejsze. Nie warto siedzieć w domu, zwłaszcza że Miasteczko kusi swą tajemniczą aurą. Sprawdźcie, jaki jest Kazimierz nocą. ATRAKCJE NA WEEKEND

Pokaż stopkę