Polskie piosenki. Konkurs!

Skomentuj (2)

W najbliższy weekend na kazimierskim zamku odbędzie się koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności". Mamy dla Państwa dwie podwójne wejściówki!

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności" to cała paleta najpiękniejszych piosenek patriotycznych i wolnościowych w znakomitych, oryginalnych aranżacjach wybitnego polskiego pianisty – Andrzeja Jagodzińskiego.

„Wojenko, wojenko…”, „Deszcz, jesienny deszcz”, „Mury” czy „Nie pytaj o Polskę” - to tylko niewielka część repertuaru, który zaplanowany jest na najbliższy sobotni wieczór.

Bilety na koncert można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu - 10 zł.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki.
Pytanie brzmi:

Kazimierski zamek to miejsce, w którym odbywa się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Jakie wydarzenie i dlaczego zapadło w Waszej pamięci?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 16 listopada włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (16.11) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności" odbędzie się 17 listopada 2018 r. o godz. 16.00 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu zamku.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • 1835 rok
  Gdy naród do boju wystąpił z orężem,
  panowie o czynszach radzili.
  Gdy naród zawołał: "umrzem lub zwyciężym!",
  panowie w stolicy bawili.

  O, cześć wam panowie, magnaci,
  za naszą niewolę, kajdany,
  o, cześć wam książęta, hrabiowie, prałaci,
  • pijany znad Grodarza
   2018 rok.
   Gdy naród się wkurzył , zagroził i skarcił,
   to rząd naobiecał maluczkim,
   Gdy naród się skulił i wybral miernotę
   to rząd w pomniki poszedł.

   O cześc wam rządząca elytą,
   za naszą zgryzotę i łzy,
   0, cześć wam ministry , posły , prezesi,

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę