Polskie piosenki. Konkurs!

Skomentuj (2)

W najbliższy weekend na kazimierskim zamku odbędzie się koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności". Mamy dla Państwa dwie podwójne wejściówki!

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności" to cała paleta najpiękniejszych piosenek patriotycznych i wolnościowych w znakomitych, oryginalnych aranżacjach wybitnego polskiego pianisty – Andrzeja Jagodzińskiego.

„Wojenko, wojenko…”, „Deszcz, jesienny deszcz”, „Mury” czy „Nie pytaj o Polskę” - to tylko niewielka część repertuaru, który zaplanowany jest na najbliższy sobotni wieczór.

Bilety na koncert można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu - 10 zł.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe mamy dwie bezpłatne podwójne wejściówki.
Pytanie brzmi:

Kazimierski zamek to miejsce, w którym odbywa się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Jakie wydarzenie i dlaczego zapadło w Waszej pamięci?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do piątku 16 listopada włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (16.11) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności" odbędzie się 17 listopada 2018 r. o godz. 16.00 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu zamku.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • 1835 rok
  Gdy naród do boju wystąpił z orężem,
  panowie o czynszach radzili.
  Gdy naród zawołał: "umrzem lub zwyciężym!",
  panowie w stolicy bawili.

  O, cześć wam panowie, magnaci,
  za naszą niewolę, kajdany,
  o, cześć wam książęta, hrabiowie, prałaci,
  • pijany znad Grodarza
   2018 rok.
   Gdy naród się wkurzył , zagroził i skarcił,
   to rząd naobiecał maluczkim,
   Gdy naród się skulił i wybral miernotę
   to rząd w pomniki poszedł.

   O cześc wam rządząca elytą,
   za naszą zgryzotę i łzy,
   0, cześć wam ministry , posły , prezesi,

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę