Polskie piosenki. Wyniki konkursu

Wojenko, wojenko…”, „Deszcz, jesienny deszcz”, „Mury” czy „Nie pytaj o Polskę” - to tylko niewielka część repertuaru, który zaplanowany jest na najbliższy sobotni wieczór. Kto wejdzie na koncert jako zwycięzca konkursu?

Już w sobotę na kazimierskim zamku odbędzie się koncert „Polskie piosenki. W hołdzie wolności". To cała paleta najpiękniejszych piosenek patriotycznych i wolnościowych w znakomitych, oryginalnych aranżacjach wybitnego polskiego pianisty – Andrzeja Jagodzińskiego.

 

Bilety na koncert można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu - 10 zł.

 

Wejściówki na koncert wygrał pan Jakub Wolski. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru na zamku przed koncertem.

- Najciekawszym wydarzeniem według mnie był koncert pt. "Pastorałki pod choinką pod jemiołą", który odbył się 16 grudnia 2017 r. - pisze pan Kuba. - To już prawie rok od tego wydarzenia, ale wciąż w uszach brzmią mi utwory w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka i innych wykonawców; pewnie dlatego, że znów zbliżają się święta. Jestem pod wrażeniem tego, że pan Romuald Lipko podjął się napisania utworów o tematyce świątecznej. Wprowadził nas tym w magiczny klimat. Z sentymentem wspominam ten koncert, choć o bilety nie było łatwo.

Koncert "Polskie piosenki" na pewno także zapadnie w Państwa pamięci.

 

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności", którego organizatorem i fundatorem nagród jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, odbędzie się 17 listopada o godz. 16.00 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu zamku.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę