Polskie piosenki. Wyniki konkursu

Wojenko, wojenko…”, „Deszcz, jesienny deszcz”, „Mury” czy „Nie pytaj o Polskę” - to tylko niewielka część repertuaru, który zaplanowany jest na najbliższy sobotni wieczór. Kto wejdzie na koncert jako zwycięzca konkursu?

Już w sobotę na kazimierskim zamku odbędzie się koncert „Polskie piosenki. W hołdzie wolności". To cała paleta najpiękniejszych piosenek patriotycznych i wolnościowych w znakomitych, oryginalnych aranżacjach wybitnego polskiego pianisty – Andrzeja Jagodzińskiego.

 

Bilety na koncert można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu - 10 zł.

 

Wejściówki na koncert wygrał pan Jakub Wolski. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru na zamku przed koncertem.

- Najciekawszym wydarzeniem według mnie był koncert pt. "Pastorałki pod choinką pod jemiołą", który odbył się 16 grudnia 2017 r. - pisze pan Kuba. - To już prawie rok od tego wydarzenia, ale wciąż w uszach brzmią mi utwory w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka i innych wykonawców; pewnie dlatego, że znów zbliżają się święta. Jestem pod wrażeniem tego, że pan Romuald Lipko podjął się napisania utworów o tematyce świątecznej. Wprowadził nas tym w magiczny klimat. Z sentymentem wspominam ten koncert, choć o bilety nie było łatwo.

Koncert "Polskie piosenki" na pewno także zapadnie w Państwa pamięci.

 

Koncert pt. „Polskie piosenki. W hołdzie wolności", którego organizatorem i fundatorem nagród jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, odbędzie się 17 listopada o godz. 16.00 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu zamku.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę