Królowa Zima (fotoreportaż)

Skomentuj (5)

zobacz więcej (25)

Na dworze ujemne temperatury Śnieg w słońcu aż skrzy się w mroźnym powietrzu. Gałęzie drzew po kolejnych opadach uginają się pod ciężarem białego puchu, a czasami prężą się dumnie przyodziane w koronki szronu. Nic dziwnego, że mówią na nią królowa Zima. To sroga, potężna a jednocześnie piękna Pani.

Fotoreportaż Mateusza Stachyry

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • olo
  Honoriusz- chetnie obejrzę Twoje tak dla porównania.
 • Honoriusz
  Kiepskie zdjęcia
 • Ulka
  A koń na to: szkoda, że nie jestem Pegazem albo tak świątecznie - reniferem świetego Mikołaja....eh!
 • prosty_rogal
  Ciekawe, że się w saniach płozy nie niszczą tylko asfalt.
  Niezwykle odkrywcze spostrzeżenie.
  A co na to koń?
 • miejscowy
  Piękno pięknem. Pan burmistrz jednak nie pomyślał o tym żeby po odśnieżaniu ulic posypać je czymkolwiek. Jest ślisko i trzeba naprawdę uważać żeby nie złamać nogi bądź nie spowodować stłuczki. Najgorsze są jak co roku utrzymujące ten stan zaprzęgi kuligów, które jeżdżą nawet po ulicy Nadrzecznej niszcząc nowy, nie tak dawno położony asfalt. Tak więc apeluję: Zwiększmy bezpieczeństwo na ulicach Kazimierza!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę