Zima nastała w Miasteczku?

Skomentuj (1)

zobacz więcej (10)

Śnieg w Kazimierzu zawsze jest wydarzeniem, bo nie tylko daje wiele radości miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu, ale podkreśla także urok i filigranowość Miasteczka.

Coraz częściej jednak patrzymy na niego jak na dziwo, które pojawia się i znika, zanim zdążymy zejść do piwnicy po sanki czy narty. A jeżeli leży gdzieś dłużej – to na stoku narciarskim – i to sztucznie naśnieżonym…

Teraz jednak ma być inaczej. Spadły w czwartkową noc śnieg – jak twierdzą meteorolodzy – ma szansę poleżeć dłużej. Będzie go nawet przybywać. Jak podaje portal Twoja Pogoda w Kazimierzu będzie padać codziennie aż do 14 stycznia.

Właściciele stoków już zacierają ręce, zapowiadając ponowne otwarcie na najbliższy weekend.

- Szykujcie się! Wszystko wskazuje na to, że w weekend będziemy mogli Was ponownie przyjąć na naszym stoku i zapewnić Wam doskonałe warunki – czytamy na profilu facebookowym Stacji Narciarskiej Kazimierz. –  Nasz arsenał armatek pracuje od wczorajszego popołudnia, a opady śniegu pomagają. O terminie otwarcia stoku poinformujemy wkrótce.

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na narty, zawsze może wyjść na spacer. Pod śniegową kołderką pięknie wyglądają wąwozy, chociażby ten najsławniejszy kazimierski – Korzeniowy Dół. Zobaczcie Państwo sami…

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę