Zima nastała w Miasteczku?

Skomentuj (1)

zobacz więcej (10)

Śnieg w Kazimierzu zawsze jest wydarzeniem, bo nie tylko daje wiele radości miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu, ale podkreśla także urok i filigranowość Miasteczka.

Coraz częściej jednak patrzymy na niego jak na dziwo, które pojawia się i znika, zanim zdążymy zejść do piwnicy po sanki czy narty. A jeżeli leży gdzieś dłużej – to na stoku narciarskim – i to sztucznie naśnieżonym…

Teraz jednak ma być inaczej. Spadły w czwartkową noc śnieg – jak twierdzą meteorolodzy – ma szansę poleżeć dłużej. Będzie go nawet przybywać. Jak podaje portal Twoja Pogoda w Kazimierzu będzie padać codziennie aż do 14 stycznia.

Właściciele stoków już zacierają ręce, zapowiadając ponowne otwarcie na najbliższy weekend.

- Szykujcie się! Wszystko wskazuje na to, że w weekend będziemy mogli Was ponownie przyjąć na naszym stoku i zapewnić Wam doskonałe warunki – czytamy na profilu facebookowym Stacji Narciarskiej Kazimierz. –  Nasz arsenał armatek pracuje od wczorajszego popołudnia, a opady śniegu pomagają. O terminie otwarcia stoku poinformujemy wkrótce.

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na narty, zawsze może wyjść na spacer. Pod śniegową kołderką pięknie wyglądają wąwozy, chociażby ten najsławniejszy kazimierski – Korzeniowy Dół. Zobaczcie Państwo sami…

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • chodziarz
    Panie Burmistrzu - DZIĘKUJEMY
    Po raz pierwszy ulica Czerniawy - CHODNIK, był dziś odśnieżany.
    Może gdzie indziej to normalne,że udrażnia się chodniki zimą w Kazimierzu to wydarzenie.
    Jak widać trzeba było zmiany na stanowisku Burmistrza :)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę