Pardes Festival: flamenco na Klepisku

Skomentuj (1)

zobacz więcej (17)

Pardes Festival po raz kolejny zagościł w Skowieszynku. W Teatrze Klepisko odbył się wyjątkowy wieczór flamenco z Café Cortao el Grupo Flamenco de Varsovia...

Pardes Festival zatacza coraz szersze kręgi. Po udanej ubiegłorocznej współpracy z Teatrem Klepisko, w kolejnej edycji nie mogło zabraknąć tej urokliwej lokalizacji. Tym razem w Skowieszynku odbył się wieczór flamenco z Café Cortao el Grupo Flamenco de Varsovia. Tuż po koncercie natomiast chętni mogli wziąć udział w warsztacie flamenco.

Przed licznie zebraną publicznością w Teatrze Klepisko wystąpili: Magdalena Siwecka – taniec, Mateo Gallito – śpiew i taniec, Tomasz Skłodowski – gitara oraz Maciej Skórzewski – cajón.

Café Cortao el Grupo Flamenco de Varsovia to artyści prezentujący podczas swoich koncertów bogactwo sztuki flamenco. Tak było również podczas występu w Skowieszynku . Były zarówno utwory radosne, przepełnione siłą i energią, pasją i dramatyzmem. Na scenie rządziła niezmiernie rytmiczna muzyka. I oczywiście cała gama emocji, od chwytającego za serce smutku, cierpienia i tęsknoty aż po umiłowanie życia, ponad wszystko. Wszystko to w połączeniu z pięknymi strojami tworzyło obraz niezwykle nastrojowy, nie do opowiedzenia…

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę