Dwa Brzegi'19: Gala zamknięcia

zobacz więcej (15)

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi za nami. Podczas uroczystego zamknięcia festiwalu, oprócz licznych podziękowań i pierwszych podsumowań, odbyła się także światowa premiera filmu „Sługi wojny”.

Za nami już kolejna edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Uroczyste zamknięcie festiwalu było idealną okazją do licznych podziękowań oraz pierwszych podsumowań. Jak twierdzą organizatorzy, to zarazem radosny i smutny moment. Radosny, bo podsumowania są zazwyczaj pozytywne, smutny - bo to już koniec...

- Dobra wiadomość jest taka, że frekwencja w tym roku była rekordowa, co oznacza, że największymi beneficjentami Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi byli Państwo. Widzowie, którzy przyszli na te filmy, zakupili bilety, którzy byli z nami w prawie 90% frekwencji na każdym seansie – mówi Grażyna Torbicka. -  Bardzo Państwu dziękujemy! Oczywiście to wszystko nie byłoby możliwe gdybyśmy nie mieli tych znakomitych filmów i znakomitych gości.

W minionym tygodniu w Kazimierzu Dolnym pojawili się goście z Włoch, Francji, Niemiec, Austrii, Izraela oraz oczywiście z Polski.

Na zakończenie, festiwalowej publiczności zaprezentowany został film pt. „Sługi wojny”. Była to światowa premiera. Na widowni zasiedli więc również twórcy obrazu: Mariusz Gawryś – reżyser oraz Karolina Czarnecka – aktorka. A oprócz nich na gali zamknięcia pojawili się także: Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Jacek Bromski, Władysław Pasikowski, ks. Andrzej Luter i wielu innych twórców, partnerów festiwalu, sponsorów i realizatorów.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, 14. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 1 - 9 sierpnia 2020.

Fragment uroczystego zamknięcia 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zobaczyć można na Facebooku >>>

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę