Dwa Brzegi'19: Gala zamknięcia

zobacz więcej (15)

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi za nami. Podczas uroczystego zamknięcia festiwalu, oprócz licznych podziękowań i pierwszych podsumowań, odbyła się także światowa premiera filmu „Sługi wojny”.

Za nami już kolejna edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Uroczyste zamknięcie festiwalu było idealną okazją do licznych podziękowań oraz pierwszych podsumowań. Jak twierdzą organizatorzy, to zarazem radosny i smutny moment. Radosny, bo podsumowania są zazwyczaj pozytywne, smutny - bo to już koniec...

- Dobra wiadomość jest taka, że frekwencja w tym roku była rekordowa, co oznacza, że największymi beneficjentami Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi byli Państwo. Widzowie, którzy przyszli na te filmy, zakupili bilety, którzy byli z nami w prawie 90% frekwencji na każdym seansie – mówi Grażyna Torbicka. -  Bardzo Państwu dziękujemy! Oczywiście to wszystko nie byłoby możliwe gdybyśmy nie mieli tych znakomitych filmów i znakomitych gości.

W minionym tygodniu w Kazimierzu Dolnym pojawili się goście z Włoch, Francji, Niemiec, Austrii, Izraela oraz oczywiście z Polski.

Na zakończenie, festiwalowej publiczności zaprezentowany został film pt. „Sługi wojny”. Była to światowa premiera. Na widowni zasiedli więc również twórcy obrazu: Mariusz Gawryś – reżyser oraz Karolina Czarnecka – aktorka. A oprócz nich na gali zamknięcia pojawili się także: Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Jacek Bromski, Władysław Pasikowski, ks. Andrzej Luter i wielu innych twórców, partnerów festiwalu, sponsorów i realizatorów.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, 14. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 1 - 9 sierpnia 2020.

Fragment uroczystego zamknięcia 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zobaczyć można na Facebooku >>>

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę