Najlepszy stok Lubelszczyzny

Skomentuj (3)

Który wyciąg narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla odwiedzających go gości? Stok w Celejowie, Parchatce czy też w Rąblowie? Po raz kolejny ogłoszony został plebiscyt na najlepszy stok Lubelszczyzny. Nie czekaj więc i wybierz swój ulubiony!

Wszystkich miłośników białego szaleństwa zachęcamy do oddania swojego głosu w plebiscycie przygotowanym przez Radio Lublin i Kurier Lubelski – „Złoty stok Lubelszczyzny 2011”.  Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS pod numer 7248 (koszt: 2,46 zł). Głosować można tylko raz. UWAGA! Jeżeli ktoś dopisze uzasadnienie, dlaczego głosował na dany stok, może wygrać karnety! Więcej szczegółów tutaj.

 

W ostatniej edycji plebiscytu zwyciężył stok w Parchatce. Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w styczniu 2012 roku.

 

Głosowanie zakończy się 27 lutego dokładnie o godz. 11:59. Nie czekaj więc, wyślij swój głos już dziś!
 
Celejów - SMS o treści stok.3 na numer 7248
Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 7248

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 7248

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę