Najlepszy stok Lubelszczyzny

Skomentuj (3)

Który wyciąg narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla odwiedzających go gości? Stok w Celejowie, Parchatce czy też w Rąblowie? Po raz kolejny ogłoszony został plebiscyt na najlepszy stok Lubelszczyzny. Nie czekaj więc i wybierz swój ulubiony!

Wszystkich miłośników białego szaleństwa zachęcamy do oddania swojego głosu w plebiscycie przygotowanym przez Radio Lublin i Kurier Lubelski – „Złoty stok Lubelszczyzny 2011”.  Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS pod numer 7248 (koszt: 2,46 zł). Głosować można tylko raz. UWAGA! Jeżeli ktoś dopisze uzasadnienie, dlaczego głosował na dany stok, może wygrać karnety! Więcej szczegółów tutaj.

 

W ostatniej edycji plebiscytu zwyciężył stok w Parchatce. Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w styczniu 2012 roku.

 

Głosowanie zakończy się 27 lutego dokładnie o godz. 11:59. Nie czekaj więc, wyślij swój głos już dziś!
 
Celejów - SMS o treści stok.3 na numer 7248
Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 7248

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 7248

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę