Najlepszy stok Lubelszczyzny

Skomentuj (3)

Który wyciąg narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla odwiedzających go gości? Stok w Celejowie, Parchatce czy też w Rąblowie? Po raz kolejny ogłoszony został plebiscyt na najlepszy stok Lubelszczyzny. Nie czekaj więc i wybierz swój ulubiony!

Wszystkich miłośników białego szaleństwa zachęcamy do oddania swojego głosu w plebiscycie przygotowanym przez Radio Lublin i Kurier Lubelski – „Złoty stok Lubelszczyzny 2011”.  Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS pod numer 7248 (koszt: 2,46 zł). Głosować można tylko raz. UWAGA! Jeżeli ktoś dopisze uzasadnienie, dlaczego głosował na dany stok, może wygrać karnety! Więcej szczegółów tutaj.

 

W ostatniej edycji plebiscytu zwyciężył stok w Parchatce. Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w styczniu 2012 roku.

 

Głosowanie zakończy się 27 lutego dokładnie o godz. 11:59. Nie czekaj więc, wyślij swój głos już dziś!
 
Celejów - SMS o treści stok.3 na numer 7248
Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 7248

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 7248

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę