Złoty stok narciarski Lubelszczyzny

Skomentuj (22)

„Złoty stok narciarki Lubelszczyzny” to plebiscyt przygotowany przez Radio Lublin. W konkursie biorą również udział stoki leżące w okolicach Kazimierza Dolnego: w Rąblowie, Parchatce i Celejowie. Zachęcamy do głosowania.

Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS-a pod numer 72898 (koszt: 2,44). Więcej szczegółów tutaj.

 

Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w 2010 roku.

 

Natomiast dla uczestników konkursu organizatorzy przygotowali ponad sto karnetów na wyciągi! Są one rozdawane w "Akademii aktywnych" - od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45. Regulamin plebiscytu znajduje się tutaj. Rozwiązanie plebiscytu nastąpi 28 lutego 2010 roku na antenie Radia Lublin. Zachęcamy do głosowania!

 

Celejów - SMS o treści stok.03 na numer 72898

Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 72898

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 72898

Skomentuj


Dodane komentarze (22)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę