Złoty stok narciarski Lubelszczyzny

Skomentuj (22)

„Złoty stok narciarki Lubelszczyzny” to plebiscyt przygotowany przez Radio Lublin. W konkursie biorą również udział stoki leżące w okolicach Kazimierza Dolnego: w Rąblowie, Parchatce i Celejowie. Zachęcamy do głosowania.

Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS-a pod numer 72898 (koszt: 2,44). Więcej szczegółów tutaj.

 

Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w 2010 roku.

 

Natomiast dla uczestników konkursu organizatorzy przygotowali ponad sto karnetów na wyciągi! Są one rozdawane w "Akademii aktywnych" - od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45. Regulamin plebiscytu znajduje się tutaj. Rozwiązanie plebiscytu nastąpi 28 lutego 2010 roku na antenie Radia Lublin. Zachęcamy do głosowania!

 

Celejów - SMS o treści stok.03 na numer 72898

Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 72898

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 72898

Skomentuj


Dodane komentarze (22)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę