Złoty stok narciarski Lubelszczyzny

Skomentuj (22)

„Złoty stok narciarki Lubelszczyzny” to plebiscyt przygotowany przez Radio Lublin. W konkursie biorą również udział stoki leżące w okolicach Kazimierza Dolnego: w Rąblowie, Parchatce i Celejowie. Zachęcamy do głosowania.

Możecie Państwo zadecydować, który stok narciarski jest najlepszy, najbardziej profesjonalny i przyjazny dla narciarzy. Wystarczy oddać swój głos, wysyłając SMS-a pod numer 72898 (koszt: 2,44). Więcej szczegółów tutaj.

 

Nagrodą główną dla stoku, który uzyska w głosowaniu SMS-owym największą liczbę głosów, jest kampania reklamowa o wartości 3000 zł netto na antenie Polskiego Radia Lublin do zrealizowania w 2010 roku.

 

Natomiast dla uczestników konkursu organizatorzy przygotowali ponad sto karnetów na wyciągi! Są one rozdawane w "Akademii aktywnych" - od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45. Regulamin plebiscytu znajduje się tutaj. Rozwiązanie plebiscytu nastąpi 28 lutego 2010 roku na antenie Radia Lublin. Zachęcamy do głosowania!

 

Celejów - SMS o treści stok.03 na numer 72898

Parchatka  - SMS o treści stok.10 na numer 72898

Rąblów - SMS o treści stok.11 na numer 72898

Skomentuj


Dodane komentarze (22)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę