Na rozgrzewkę - Rąblów! (video)

Skomentuj (6)

Tegoroczna zima wciąż zaskakuje – śniegiem, który nie znika po półgodzinie, i dającym się porządnie we znaki siarczystym mrozem, o którym wielu z nas chyba nie pamięta już, że taki w ogóle istnieje… Podczas gdy jedni na zimę narzekają, inni chwalą aurę, bo sprzyja uprawianiu sportów zimowych na stokach, których w naszej okolicy przygotowuje się coraz więcej.

Najpopularniejszym stokiem w okolicy Kazimierza jest bez wątpienia Rąblów. Miejscowość do niedawna znana z harcerskich rajdów na miejsce bitwy partyzanckiej z oddziałami niemieckimi w 1944 r. teraz jest w regionie Mekką narciarstwa.

W tej chwili w Rąblowie działają 4 wyciągi narciarskie, dzięki którym można łatwiej korzystać z przygotowanych tu tras o długości: 160m, 180 m i 300 m. Jest snowpark, jest trasa dla początkujących. Oprócz tego działa tu wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkółka narciarska – od tego roku ze zwiększoną obsadą – a także 6 barków małej gastronomii i 4 ogniska, przy których samemu można upiec kiełbaskę czy też zwyczajnie ogrzać się. Rąblów cały czas jednak się rozwija.

W Polsce trwają już ferie. Pogoda sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Co przygotowano w Rąblowie dla młodych miłośników sportów zimowych?

Więcej - w materiale wideo.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • magda
  lol ale jestescie załosni chodzi mi tu o krytykow wezcie wy "wyprodukujcie " cos lepszego jezeli potraficie a nie wydaje mi si byscie byli do tego zdolni poniewaz wy nie umiecie nawet porzadnie skrytykowac buhahahaha pajacyki jak nic :(
 • DARQ
  Właściciel stoku powinien zabronić amatorom wideofilmowania weselnego "babrania się" w reklamę stoku w Rąblowie. Obniża to tylko jakość, wizerunek i wiarygodność usług turystycznych, a przecież nie o to chyba chodziło właścicielowi stoku?...
  Jest tylu kumatych...100x bardziej pro niż cały ten art-mix, chętnych do współpracy. Może właściciel rozpisze konkurs z nagrodami na najlepszą reklamę-prezentację stoku?
  Pozdrawiam
 • aneta
  to posłuchajcie audycji mistrza np. rydza, wolny wybór
 • zaneta
  totalna porazka, jak mozna cos takiego "wyprodukowac" i zasuwac z mikrofonem po stoku z taka pewnoscia siebie, gdy produkt koncowy jest zalosny? co to za lektor?? nie wiem, co jest dalej w filmie, bo nie wytrzymalam..przepraszam, ale ponizej jakiegokolwiek poziomu.
 • marcin
  poza tym pan lektor ma problem z poprawnym czytaniem tekstu
 • marcin
  w tekście jest: "Miejscowość do niedawna znana z harcerskich rajdów", a w filmie: "Miejscowość od niedawna znana z harcerskich rajdów". To jak w końcu? heheh. A tak poważnie to weźcie tego lektora pogońce bo tragiczny jest.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę