Na rozgrzewkę - Rąblów! (video)

Skomentuj (6)

Tegoroczna zima wciąż zaskakuje – śniegiem, który nie znika po półgodzinie, i dającym się porządnie we znaki siarczystym mrozem, o którym wielu z nas chyba nie pamięta już, że taki w ogóle istnieje… Podczas gdy jedni na zimę narzekają, inni chwalą aurę, bo sprzyja uprawianiu sportów zimowych na stokach, których w naszej okolicy przygotowuje się coraz więcej.

Najpopularniejszym stokiem w okolicy Kazimierza jest bez wątpienia Rąblów. Miejscowość do niedawna znana z harcerskich rajdów na miejsce bitwy partyzanckiej z oddziałami niemieckimi w 1944 r. teraz jest w regionie Mekką narciarstwa.

W tej chwili w Rąblowie działają 4 wyciągi narciarskie, dzięki którym można łatwiej korzystać z przygotowanych tu tras o długości: 160m, 180 m i 300 m. Jest snowpark, jest trasa dla początkujących. Oprócz tego działa tu wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkółka narciarska – od tego roku ze zwiększoną obsadą – a także 6 barków małej gastronomii i 4 ogniska, przy których samemu można upiec kiełbaskę czy też zwyczajnie ogrzać się. Rąblów cały czas jednak się rozwija.

W Polsce trwają już ferie. Pogoda sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Co przygotowano w Rąblowie dla młodych miłośników sportów zimowych?

Więcej - w materiale wideo.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • magda
  lol ale jestescie załosni chodzi mi tu o krytykow wezcie wy "wyprodukujcie " cos lepszego jezeli potraficie a nie wydaje mi si byscie byli do tego zdolni poniewaz wy nie umiecie nawet porzadnie skrytykowac buhahahaha pajacyki jak nic :(
 • DARQ
  Właściciel stoku powinien zabronić amatorom wideofilmowania weselnego "babrania się" w reklamę stoku w Rąblowie. Obniża to tylko jakość, wizerunek i wiarygodność usług turystycznych, a przecież nie o to chyba chodziło właścicielowi stoku?...
  Jest tylu kumatych...100x bardziej pro niż cały ten art-mix, chętnych do współpracy. Może właściciel rozpisze konkurs z nagrodami na najlepszą reklamę-prezentację stoku?
  Pozdrawiam
 • aneta
  to posłuchajcie audycji mistrza np. rydza, wolny wybór
 • zaneta
  totalna porazka, jak mozna cos takiego "wyprodukowac" i zasuwac z mikrofonem po stoku z taka pewnoscia siebie, gdy produkt koncowy jest zalosny? co to za lektor?? nie wiem, co jest dalej w filmie, bo nie wytrzymalam..przepraszam, ale ponizej jakiegokolwiek poziomu.
 • marcin
  poza tym pan lektor ma problem z poprawnym czytaniem tekstu
 • marcin
  w tekście jest: "Miejscowość do niedawna znana z harcerskich rajdów", a w filmie: "Miejscowość od niedawna znana z harcerskich rajdów". To jak w końcu? heheh. A tak poważnie to weźcie tego lektora pogońce bo tragiczny jest.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę