MZK ogranicza kursy

W związku z istnieniem potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem Miejski Zakład Komunikacji wprowadza nowe zasady funkcjonowania.
Od poniedziałku 16 marca do odwołania autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładu jazdy dla dni powszednich, ferii i wakacji.

Miejski Zakład Komunikacji zwraca się także z prośbą o znaczące ograniczenie zakupu biletów u kierowców w autobusach.
- W przypadku dynamicznie rozwijającej się sytuacji zakup biletów u kierowcy będzie niemożliwy - czytamy na stornie MZK.

Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać na stronie internetowej http://mzk.pulawy.pl/#rozklad-jazdy lub pod nr telefonu 81 886-87-53 przez całą dobę.
Jednocześnie MZK - Puławy informuje, że tabor autobusowy jest codziennie sprzątany i dezynfekowany środkami do tego przeznaczonymi.
- Dodatkowo w związku z pojawieniem się koronawirusa MZK zakupiło specjalistyczny środek przeznaczony do dezynfekcji wnętrz autobusów - czytamy na stronie MZK. - Szczególny nacisk kładziemy na dezynfekcję poręczy, uchwytów i kasowników.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę