Aktualności dla "MZK Puławy"

Czy od Nowego Roku nadal będziemy korzystać z czerwonych autobusów puławskiego MZK? Czy może czerwona dwunastka zniknie z dróg pomiędzy Kazimierzem i Puławami? To jeden z tematów poruszanych na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kazimierzu. Jaką decyzję podejmie gmina? 
MZK wprowadza kolejne zmiany w komunikacji miejskiej. Autobusy jeździć będą jak w soboty. Wprowadza się jednak dodatkowe kursy.

MZK ogranicza kursy

W związku z istnieniem potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem Miejski Zakład Komunikacji wprowadza nowe zasady funkcjonowania.

Z Nowym Rokiem z ulic gminy zniknęły autobusy podmiejskie 24, 25, 26, które nie tylko dowoziły uczniów do szkół, ale także zapewniały dojazd zwykłym mieszkańcom. Dlaczego?

Przystanki MZK w Parchatce przestały być anonimowe. Noszą tradycyjne nazwy od funkcjonujące wśród parchatczan.

Emką na święta

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku zmienia się rozkład jazdy autobusów miejskich.

Dla wszystkich osób, które wieczorami miały problem z powrotem do domu z Kazimierza do Puław mamy dobrą wiadomość! Wraz z początkiem maja na trasie Kazimierz Dolny – Puławy uruchomiony został dodatkowy kurs.

Już za dwa dni zaczyna się 10. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. By zapewnić lepszą komunikację pomiędzy Kazimierzem i Puławami, w weekendy zostaną uruchomione dodatkowe, wieczorne kursy komunikacji miejskiej.

Mamy lato, czyli okres wzmożonej organizacji eventów kulturalnych w Kazimierzu Dolnym, takich jak np. zbliżający się coraz większymi krokami coroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Jak wiadomo, takie wydarzenia sprowadzają do Miasteczka rzesze turystów nie tylko z daleka, ale także z okolic. Sprowadzają, tylko jak stąd po tych imprezach wyjechać?

Pokaż stopkę