Małżeństwo z pasją

Skomentuj (1)

Jak być dobrym mężem czy szczęśliwą żoną? W jaki sposób postępować, by być autorytetem dla dzieci? Odpowiedzi na te i inne pytania pomogą nam znaleźć Beata i Bogdan Janowscy podczas spotkania „Małżeństwo z pasją”, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 kwietnia w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

Jak odnowić relacje i dobrze wykorzystać konflikt? Jak mówić, by zostać zrozumianym? W jaki sposób postępować, by być autorytetem dla dzieci? I wreszcie, jak być dobrym mężem czy szczęśliwą żoną?

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia w godzinach od 16.00 do 19.00, w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystki odbędzie się spotkanie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby poznać siebie i zrozumieć innych.

- Małżeństwo bezkonfliktowe nie istnieje – czytamy w zapowiedzi spotkania. – A zwiększające się tempo życia i chaotyczne funkcjonowanie powodują coraz więcej nieporozumień. Nie mamy czasu ze sobą rozmawiać. Ale konflikt nie musi prowadzić do oddalenia się od siebie. Może być siłą twórczą, dającą szansę na rozwój i głębsze, bardziej świadome porozumienie. Jak? Opowiedzą o tym na spotkaniu „Małżeństwo z pasją” mediatorzy rodzinni, państwo Beata i Bogdan Janowscy.

Jak zaznaczają organizatorzy, spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się skutecznej komunikacji w małżeństwie bądź dowiedzieć się, jak wzmocnić relacje z najbliższymi, cieszyć się każdym dniem mimo codziennych trudności oraz jak dobrze wykorzystać kryzys.

Kim są prowadzący spotkanie - Beata i Bogdan Janowscy? To trenerzy w zakresie komunikacji, asertywności i rozwiązywania konfliktów oraz konsultanci w rozwiązywaniu trudnych spraw osobistych i zawodowych. Znani są m.in. z audycji w Radio dla Ciebie czy  Radio Plus.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę