Laureaci Dwóch Brzegów

Skomentuj (1)

„Mocna kawa wcale nie jest taka zła” Aleksandra Pietrzaka to film, który wygrał tegoroczny Niezależny Konkurs Filmów Krótkometrażowych organizowany w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

„Mocna kawa wcale nie jest taka zła” Aleksandra Pietrzaka to film, który okazał się numerem jeden w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych. Marian Dziędziel i Wojciech Mecwaldowski mistrzowsko odegrali historię dwóch mężczyzn, którzy są zbyt uparci, aby się pogodzić i powiedzieć sobie, co czują.

 

Drugą nagrodę zdobył film „Gorzko, gorzko!” Julii Rogowskiej i Magdy Załęckiej, trzecią „Sondy o mężczyznach” Mateusza Głowackiego.

 

W tym roku filmy oceniało niezależne, 15-osobowe jury - widzowie wyłonieni metodą losowania, niezwiązani z branżą filmową. Staramy się wybierać filmy niebanalne, dopatrzeć się w nich czegoś wyjątkowego. To między innymi dlatego, są tak różnorodne - mówi Maryla Jorsz, menadżer programowy Dwóch Brzegów.

 

Łącznie jurorzy oceniali w tym roku 61 produkcji.

 

Źródło: DwaBrzegi.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Rick Blaine
    Czy ktoś wie jak się nazywal się film "niespodzianka" w sobote o 12. I który film był wybrany najlepszy przez widzow?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę