Kolejny rekord grupy Nocowanie.pl

Skomentuj (11)

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi KazimierzDolny.pl jest na piątym miejscu wśród serwisów turystycznych w Polsce! Jak pokazują ostatnie wyniki badań Gemius Megapanel za grudzień 2010, Nocowanie pokonało w końcu swojego największego konkurenta – grupę Eholiday.pl.

Piąte miejsce wśród serwisów turystycznych w Polsce – przed Eholiday.pl – to niewątpliwy sukces istniejącej od 2005 r. grupy Nocowanie.pl. Obecnie z jej serwisów korzysta 735 667 użytkowników, którzy dokonali ponad 6,5 mln odsłon.

- Od dłuższego czasu pracowaliśmy na ten wynik – mówi Kamil Ruciński, prezes zarządu serwisu Nocowanie.pl – wdrażaliśmy nowe funkcjonalności, modernizowaliśmy stare mechanizmy, polepszaliśmy usability strony. Wszystko to przełożyło się na znaczny wzrost oglądalności naszych serwisów i pokonanie konkurencji. Sukcesy cieszą, ale równocześnie mobilizują do jeszcze większego wysiłku w ulepszanie serwisu i w szukanie nowych rozwiązań dla naszych użytkowników.

Takich usług Nocowanie.pl oferuje coraz więcej. Do najnowszych należy np. usługa „Szukam noclegu” – system kojarzący szukających noclegów turystów z właścicielami obiektów noclegowych czy usługa bezpłatnych stron www dla obiektów turystycznych znajdujących się w bazie Nocowanie.pl.


Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi KazimierzDolny.pl, powstała w 2003 roku. Codziennie aktualizowana i powiększana o nowe obiekty znajduje się obecnie na czołowej pozycji w kategorii serwisów turystycznych w Polsce.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Janusz Kowalski
  Jest oczywistym,że dla tego Portalu należą się słowa uznania od władz samorządowych Kazimierza.Uważam,że Rada Miejska w Kazimierzu,godnie doceni wysiłek, jaki redakcja tego portalu wkłada w promocje (właściwą) miasta.
 • emigrant
  Polacy, a w szczególności Kazimierzanie nie umieją sie cieszyć z cudzego sukcesu, nawet jak dotyczy to Rodaka:):):)
  Pozdro:):):)
 • kazimierzanka
  Żadna wazelina, bo po co? Nie widzę żadnego interesu!!! To szczery głos Radnego! Nie ma chyba żadnego powodu, aby się "podlizywać"!!!
  Gdyby odemnie zależało też głosuję za portalem i jestem dumna, że to Kazimierzanin!
 • gosc
  ale wazelina!!! Masz zamiar zgłosić to poprostu to zrób a nie obnosisz się tym!
 • Rafał Suszek
  Przyłączam się do gratulacji dla Pana Kamila Rucińskiego i Redakcji Portalu, który w sposób profesjonalny promuje walory i atrakcje nie tylko Kazimierza Dolnego, ale również i okolicy. Pragnę zapewnić, iż jako radny i członek Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki zgłoszę wniosek o uhonorowanie portalu za wybitny wkład w promocję Kazimierza i Naszej Gminy. Pozdrawiam i życzę portalowi dalszych sukcesów.
 • kazimierzanka
  Gratujuję - jak widać można pogodzić "przyjemne z pożytecznym". Na pewno odnieśliście sukces!!!
 • internauta wielbiciel Kazimierza
  Popieram w 100%
 • Krzysztof P
  W związku z powyższym!czy burmistrz i Rada Miejska podjęła działania aby uhonorować portal?! Naprawdę jest powód do dumy.Ten portal promuje miasto we właściwy sposób rozsławia Go na cały świat.Władzo kazimierska doceń wysiłek ludzi,którzy swoja pracą i poświęceniem rozsławiają Nasze miasto.Inni to docenili, a MY ? Dlatego apeluje do Pana Panie burmistrzu i szanowna Rado, doceńcie ludzi którzy w sposób wspaniały i właściwy rozsławiają to miasto na cały świat.Zwracam się z apelem do internautów poprzyjcie mój pomysł.
 • jarek 1
  No właśnie ten portal to przykład wzorowej pracy .Uwaga! cybernadredaktorzy - wyjdźcie z piaskownicy bo tam psie kupy.Przed wami dużo organicznej pracy bo jak na razie wasza cyber praca - pod psem....Bierzcie przykład z tego portalu i lukajcie do bólu,może się czegoś nauczycie - może .Ogromny szcun dla Pana Kamila i całej redakcji.
 • mieszkaniec
  Gratuluję sukcesu człowiekowi z Kazimierza. Panie Kamilu to właśnie Pański portal kazimierzdolny.pl najlepiej promuje Miasteczko. To zasługa również całej Redakcji - gratuluję i życzę dalszych sukcesów:)
 • mix
  Nigdy nie miałem wątpliwości ,że kazimierski portal internetowy www.kazimierzdolny.pl, jest jednym z najlepszych portali w Polsce.Poromuje Kazimierz w sposób nieporównywalny z innymi portalami i zabiegami pseudo-marketingowymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.A inni... z branży kazimierskiej cyber przestrzeni do roboty...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2022. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę