Kolejny rekord grupy Nocowanie.pl

Skomentuj (11)

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi KazimierzDolny.pl jest na piątym miejscu wśród serwisów turystycznych w Polsce! Jak pokazują ostatnie wyniki badań Gemius Megapanel za grudzień 2010, Nocowanie pokonało w końcu swojego największego konkurenta – grupę Eholiday.pl.

Piąte miejsce wśród serwisów turystycznych w Polsce – przed Eholiday.pl – to niewątpliwy sukces istniejącej od 2005 r. grupy Nocowanie.pl. Obecnie z jej serwisów korzysta 735 667 użytkowników, którzy dokonali ponad 6,5 mln odsłon.

- Od dłuższego czasu pracowaliśmy na ten wynik – mówi Kamil Ruciński, prezes zarządu serwisu Nocowanie.pl – wdrażaliśmy nowe funkcjonalności, modernizowaliśmy stare mechanizmy, polepszaliśmy usability strony. Wszystko to przełożyło się na znaczny wzrost oglądalności naszych serwisów i pokonanie konkurencji. Sukcesy cieszą, ale równocześnie mobilizują do jeszcze większego wysiłku w ulepszanie serwisu i w szukanie nowych rozwiązań dla naszych użytkowników.

Takich usług Nocowanie.pl oferuje coraz więcej. Do najnowszych należy np. usługa „Szukam noclegu” – system kojarzący szukających noclegów turystów z właścicielami obiektów noclegowych czy usługa bezpłatnych stron www dla obiektów turystycznych znajdujących się w bazie Nocowanie.pl.


Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi KazimierzDolny.pl, powstała w 2003 roku. Codziennie aktualizowana i powiększana o nowe obiekty znajduje się obecnie na czołowej pozycji w kategorii serwisów turystycznych w Polsce.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Janusz Kowalski
  Jest oczywistym,że dla tego Portalu należą się słowa uznania od władz samorządowych Kazimierza.Uważam,że Rada Miejska w Kazimierzu,godnie doceni wysiłek, jaki redakcja tego portalu wkłada w promocje (właściwą) miasta.
 • emigrant
  Polacy, a w szczególności Kazimierzanie nie umieją sie cieszyć z cudzego sukcesu, nawet jak dotyczy to Rodaka:):):)
  Pozdro:):):)
 • kazimierzanka
  Żadna wazelina, bo po co? Nie widzę żadnego interesu!!! To szczery głos Radnego! Nie ma chyba żadnego powodu, aby się "podlizywać"!!!
  Gdyby odemnie zależało też głosuję za portalem i jestem dumna, że to Kazimierzanin!
 • gosc
  ale wazelina!!! Masz zamiar zgłosić to poprostu to zrób a nie obnosisz się tym!
 • Rafał Suszek
  Przyłączam się do gratulacji dla Pana Kamila Rucińskiego i Redakcji Portalu, który w sposób profesjonalny promuje walory i atrakcje nie tylko Kazimierza Dolnego, ale również i okolicy. Pragnę zapewnić, iż jako radny i członek Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki zgłoszę wniosek o uhonorowanie portalu za wybitny wkład w promocję Kazimierza i Naszej Gminy. Pozdrawiam i życzę portalowi dalszych sukcesów.
 • kazimierzanka
  Gratujuję - jak widać można pogodzić "przyjemne z pożytecznym". Na pewno odnieśliście sukces!!!
 • internauta wielbiciel Kazimierza
  Popieram w 100%
 • Krzysztof P
  W związku z powyższym!czy burmistrz i Rada Miejska podjęła działania aby uhonorować portal?! Naprawdę jest powód do dumy.Ten portal promuje miasto we właściwy sposób rozsławia Go na cały świat.Władzo kazimierska doceń wysiłek ludzi,którzy swoja pracą i poświęceniem rozsławiają Nasze miasto.Inni to docenili, a MY ? Dlatego apeluje do Pana Panie burmistrzu i szanowna Rado, doceńcie ludzi którzy w sposób wspaniały i właściwy rozsławiają to miasto na cały świat.Zwracam się z apelem do internautów poprzyjcie mój pomysł.
 • jarek 1
  No właśnie ten portal to przykład wzorowej pracy .Uwaga! cybernadredaktorzy - wyjdźcie z piaskownicy bo tam psie kupy.Przed wami dużo organicznej pracy bo jak na razie wasza cyber praca - pod psem....Bierzcie przykład z tego portalu i lukajcie do bólu,może się czegoś nauczycie - może .Ogromny szcun dla Pana Kamila i całej redakcji.
 • mieszkaniec
  Gratuluję sukcesu człowiekowi z Kazimierza. Panie Kamilu to właśnie Pański portal kazimierzdolny.pl najlepiej promuje Miasteczko. To zasługa również całej Redakcji - gratuluję i życzę dalszych sukcesów:)
 • mix
  Nigdy nie miałem wątpliwości ,że kazimierski portal internetowy www.kazimierzdolny.pl, jest jednym z najlepszych portali w Polsce.Poromuje Kazimierz w sposób nieporównywalny z innymi portalami i zabiegami pseudo-marketingowymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.A inni... z branży kazimierskiej cyber przestrzeni do roboty...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę