Kolejny sukces twórców KazimierzDolny.pl

Skomentuj (1)
Według wyników badania Megapanel PBI/Gemius grupę Nocowanie.pl, do której należy również KazimierzDolny.pl, odwiedziło w lipcu br. 481 951 użytkowników; wygenerowali oni 5 089 451 odsłon.
Grupa Nocowanie.pl to przede wszystkim serwis www.nocowanie.pl, ale również portale tematyczne, serwisy internetowe, portale miejskie oraz informatory zagraniczne.

Internauci znajdą na nich oferty noclegowe, informacje dotyczące hoteli, kwater, pensjonatów, a także artykuły, zaproszenia, zapowiedzi imprez, koncertów i innych atrakcji w kraju i za granicą.

Nocowanie.pl to jedna z największych ogólnopolskich baz noclegowych. Znajduje się tu ponad 10 000 obiektów. Każda prezentowana oferta to dane kontaktowe, cennik, zdjęcia oraz opis miejsca pobytu. Na stronie znajdują się także oferty specjalne dla firm, wyjazdy na kolonie, wczasy, oferty andrzejkowe, propozycje bali sylwestrowych czy informacje o tym, jak aktywnie spędzić czas w odwiedzanym miejscu.

Nocowanie.pl to nie tylko najprostszy sposób na znalezienie i zarezerwowanie odpowiedniego noclegu, to także internetowy informator turystyczny.

Jednym z nich jest Kazimierski Portal Internetowy, czyli turystyka, sztuka i kultura w jednym serwisie. Na www.kazimierzdolny.pl przeczytasz o zapowiedziach ciekawych wydarzeń artystycznych, zaproszeniach na festiwale sztuki i filmu, koncerty, wystawy, wernisaże. Znajdziesz tu wiele atrakcyjnych artykułów, bo KazimierzDolny.pl to także fotoreportaże, recenzje, relacje z odbytych imprez.

Grupa Nocowanie.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Internautów i systematycznie rozszerza zawartość portali, nie tylko powiększając bazę noclegową, również poprzez systematyczne publikowanie informacji przydatnych turystom. Niewątpliwie przyczyniło się to do lipcowego sukcesu założyciela portalu Kamila Rucińskiego.

 Wynik ten nie byłby możliwy, gdyby nie zorganizowana praca całego zespołu mówi Ruciński. – Ponadto od kilku miesięcy rozwijamy technologiczną cześć serwisu www.nocowanie.pl. Odpowiedzialny za to jest nowo powstały zespół developerski w Lublinie. Pierwsze efekty już są widoczne – to między innymi zupełnie nowy układ graficzny oraz mechanizm, który pozwolił zautomatyzować funkcje CRM. Oznacza to, że jesteśmy przygotowani na jeszcze większy wzrost ilości klientów w kolejnych miesiącach. Szacujemy, że w przyszłym sezonie turystycznym zbliżymy się do miliona użytkowników miesięcznie.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Internauta (gość)
    Gratulacje - to miło czytać o sukcesach ludzi z Kazimierza. Portal to również "okienko na świat" dla Kazimierza, to doskonała prezentacja wszystkich wydarzeń kulturalnych i artystycznych, bazy noclegowej, zabytków, ciekawych ludzi, artystów, twórcow.... wreszcie możliwość zaprezentowania swoich opinii na Forum na różne tematy kazimierskie i nie tylko.
    Pozdrawiam cały zespół i życzę dalszych sukcesów.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę