Wciąż w czołówce!

Skomentuj (3)

Tak samo jak Wielka Brytania czekała na Royal Baby, tak samo my czekaliśmy na wyniki badania Megapanel. I oto są! Według najnowszych badań Gemius Megapanel za maj 2013 Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi Kazimierski Portal Internetowy, zachowała niezmienną, czwartą, pozycję zestawienia w Kategorii Turystyka.

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi Kazimierski Portal Internetowy, utrzymuje wiodącą pozycję wśród polskich serwisów turystycznych. Potwierdzają to najnowsze badania Gemius Megapanel za maj 2013, gdzie Grupa Nocowanie.pl plasuje się niezmiennie na czwartej pozycji zestawienia w Kategorii Turystyka z liczbą 1 408 131 realnych użytkowników. Pozycja pozostała niezmienna, ale względem ubiegłego roku ilość odsłon przypadających na jednego użytkownika zdecydowanie wzrosła.

- Jest to najlepszy wynik wśród serwisów turystycznych posiadających własną bazę noclegową! Grupa Nocowanie.pl umocniła tym samym swoją przewagę nad konkurencyjnymi grupami Eholiday.pl oraz Meteor24.pl – obecnie różnica wynosi niemal milion realnych użytkowników – mówi Kamil Ruciński prezes Grupy Nocowanie.pl. – Tak dobry wynik potwierdza wysoką jakość oferty turystycznej oraz zaufanie, jakim turyści obdarzyli serwis Nocowanie.pl. Ze swojej strony Grupa Nocowanie.pl stale pracuje nad wprowadzaniem nowych innowacyjnych funkcjonalności, uwzględniających zmieniające się potrzeby internautów.

Przypominamy, że Grupa Nocowanie.pl powstała w 2003 r. i jej pierwszym serwisem był Kazimierski Portal Internetowy, który w tym roku świętuje dziesięciolecie.

Brytyjczykom gratulujemy więc następcy tronu, sobie – niewątpliwego sukcesu, natomiast Państwu dziękujemy za wsparcie i pomoc w jego osiągnięciu.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę