Aktualności dla "Kamil Ruciński"

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy, znalazła się na 10 miejscu wśród średnich firm z największym zyskiem w rankingu 100 Najlepszych Firm Lubelszczyzny przygotowanym przez Kurier Lubelski.

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy, została nominowana do plebiscytu „TOP Pracodawcy Polski Wschodniej". Swój głos może oddać każdy. Jednorazowo, do 26 września.

Znani są tegoroczni Ambasadorowie Województwa Lubelskiego. Wśród wyróżnionych tym tytułem i certyfikatem Marka Lubelskie – osoby związane z Kazimierzem Dolnym.

Sponsorem programu jest właściciel portalu Nocowanie.pl. Nocowanie.pl miejsca noclegowe w Polsce - komunikat takiej treści, poprzedzony zdjęciami z najciekawszych miejscowości turystycznych, w tym z Kazimierza nad Wisłą, zobaczymy w telewizji i usłyszymy w radiu już teraz, wystarczy tylko włączyć odbiornik. Trwa kampania promocyjna serwisu Nocowanie.pl.

„Twój biznes na właściwej stronie – www.nocowanie.pl”. Ponad 30 osób uczestniczyło w szkoleniu zorganizowanym przez serwis internetowy Nocowanie.pl w Kazimierzu. Zapoczątkowuje ono cykl szkoleń dla użytkowników serwisu w całej Polsce.

Grupa Nocowanie.pl, w skład której wchodzi KazimierzDolny.pl jest na piątym miejscu wśród serwisów turystycznych w Polsce! Jak pokazują ostatnie wyniki badań Gemius Megapanel za grudzień 2010, Nocowanie pokonało w końcu swojego największego konkurenta – grupę Eholiday.pl.

Pokaż stopkę