Nocowanie wygrało! Kazimierz drugi!

Skomentuj (70)

Zakończyło się głosowanie internautów w konkursie Webstarfestival 2008. Dzięki Waszym głosom zajęliśmy drugie miejsce w kategorii Wiadomości i Media, ustępując pola jedynie Super Expressowi, któremu gratulujemy zwycięstwa! Natomiast w kategorii Turystyka i Podróże nasz serwis www.nocowanie.pl zajął 1 miejsce!

W konkursie Webstarfestival 2008, do którego II etapu zakwalifikowało się 128 serwisów, startowały dwa nasze serwisy: www.KazimierzDolny.pl – w kategorii Wiadomości i Media i www.nocowanie.pl – w kategorii – Podróże i Turystyka. Mimo zmienionej formuły głosowania – dzięki Państwa SMS - om wysyłanym niestrudzenie w ciągu trzech konkursowych tygodni byliśmy na prowadzeniu w obu dziedzinach. Głosowanie zakończono 5 grudnia w samo południe. Nocowanie.pl wygrało w swojej kategorii, dystansując pozostałe serwisy – uzyskując wynik 51, 71 % głosów. Kazimierz Dolny.pl dosłownie w ostatnich minutach głosowania ustąpił pola Super Expressowi zaledwie o 5 % głosów! I uplasował się ostatecznie w swojej kategorii na miejscu drugim.

Kto otrzyma nagrody od Akademii Internetu, przekonamy się już 9 grudnia podczas gali wręczania nagród. Teraz za nasze serwisy trzymajmy kciuki!

Wszystkim naszym sympatykom, którzy przez te trzy tygodnie wiernie nas wspierali, bardzo dziękujemy za każdy wysłany SMS.

A już jutro – 6 grudnia – kolejne emocje. Między godz. 9.00 rano a 13.00 ci, którzy brali udział w głosowaniu mogą spodziewać się SMS – a z pytaniem konkursowym. Odpowiedź trzeba odesłać z tego samego telefonu, z którego głosowaliśmy w konkursie. Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie 8 grudnia. My też trzymamy za Was kciuki!

Skomentuj


Dodane komentarze (70)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę