Wśród największych

Skomentuj (1)
Serwis www.NOCOWANIE.pl, który stanowi jedną grupę kapitałową z portalem www.KazimierzDolny.pl, należy do największych serwisów z kategorii Turystyka w polskim internecie.
Potwierdzają to kwietniowe wyniki badania Megapanel PBI/Gemius, według których NOCOWANIE.pl odwiedziło 234 682 real users generując 1 344 333 odsłony. Na uwagę zasługuje fakt, iż pod względem zasięgu, NOCOWANIE.pl wyprzedziło serwisy turystyczne takich portali jak Gazeta.pl czy Interia.pl oraz zdystansowało grupę Easygo.pl i Spanie.pl.

- Bardzo cieszy mnie, że NOCOWANIE.pl staje się coraz bardziej popularne wśród internautów – mówi Kamil Ruciński, właściciel vortalu. – Systematycznie pracujemy nad wzrostem jego zawartości, nie tylko pod względem bazy noclegowej, ale również informacji przydatnych turystom. Myślę, że właśnie z tego powodu osiągamy coraz lepsze wyniki oglądalności – dodaje.

Serwis www.NOCOWANIE.pl istnieje od 2004 roku. Internautom dostarcza szczegółowych i bezpośrednich informacji na temat bazy noclegowej w Polsce oraz umożliwia rezerwację noclegów za granicą. Na witrynie prezentowane są również oferty specjalne: pobyty w SPA, opcje dla firm, kolonie, turnusy rehabilitacyjne oraz bankiety, wesela itd. Dodatkowo na serwisie ukazują się aktualności, dotyczące imprez kulturalnych w miejscowościach, do których wybierają się turyści.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę