Wśród największych

Skomentuj (1)
Serwis www.NOCOWANIE.pl, który stanowi jedną grupę kapitałową z portalem www.KazimierzDolny.pl, należy do największych serwisów z kategorii Turystyka w polskim internecie.
Potwierdzają to kwietniowe wyniki badania Megapanel PBI/Gemius, według których NOCOWANIE.pl odwiedziło 234 682 real users generując 1 344 333 odsłony. Na uwagę zasługuje fakt, iż pod względem zasięgu, NOCOWANIE.pl wyprzedziło serwisy turystyczne takich portali jak Gazeta.pl czy Interia.pl oraz zdystansowało grupę Easygo.pl i Spanie.pl.

- Bardzo cieszy mnie, że NOCOWANIE.pl staje się coraz bardziej popularne wśród internautów – mówi Kamil Ruciński, właściciel vortalu. – Systematycznie pracujemy nad wzrostem jego zawartości, nie tylko pod względem bazy noclegowej, ale również informacji przydatnych turystom. Myślę, że właśnie z tego powodu osiągamy coraz lepsze wyniki oglądalności – dodaje.

Serwis www.NOCOWANIE.pl istnieje od 2004 roku. Internautom dostarcza szczegółowych i bezpośrednich informacji na temat bazy noclegowej w Polsce oraz umożliwia rezerwację noclegów za granicą. Na witrynie prezentowane są również oferty specjalne: pobyty w SPA, opcje dla firm, kolonie, turnusy rehabilitacyjne oraz bankiety, wesela itd. Dodatkowo na serwisie ukazują się aktualności, dotyczące imprez kulturalnych w miejscowościach, do których wybierają się turyści.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2019.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2019/2020? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę