Kazimiernikejszyn 2016: Dziady Kazimierskie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (22)

Kazimiernikejszyn 2016 za nami. Festiwal zakończyło pożegnalne śmianie i śpiewanie. Na kazimierskim Rynku wystąpiły Dziady Kazimierskie, prezentując zarówno stare szlagiery, jak i utwory z nowej płyty.

Ostatniego dnia Festiwalu Kazimiernikejszyn najwięcej działo się na kazimierskim Rynku. Koncert Paprykalaby, bicie rekordu śmiechu oraz występ Dziadów Kazimierskich, to swego rodzaju deser na pożegnanie festiwalu.


- Dziady Kazimierskie wraz z Dziadowskimi Słowikami oraz mieszkańcami Kazimierza Dolnego dziękują wszystkim Festiwalowiczom za przybycie i wspaniałą zabawę – piszą organizatorzy imprezy. 

 

Podczas koncertu można było usłyszeć zarówno stare szlagiery, jak i piosnki z nowej płyty. Jednak każdy jeden utwór, bez względu na swój „wiek” wzbudzał taką samą radość i pozytywne emocje. Tańczyli wszyscy. Jedni nieco zawstydzeni jedynie podrygiwali, inni dawali się ponieść żwawym dźwiękom, przy tym skacząc i głośno śpiewając. W jednej chwili Rynek stał się wielką salą koncertową pod gołym niebem a w całym Miasteczku rozbrzmiewały słowa dobrze znanych piosenek. Piosenek  jedynych w swoim rodzaju, po prostu kazimierskich.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę