Kazimiernikejszyn 2016: Dziady Kazimierskie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (22)

Kazimiernikejszyn 2016 za nami. Festiwal zakończyło pożegnalne śmianie i śpiewanie. Na kazimierskim Rynku wystąpiły Dziady Kazimierskie, prezentując zarówno stare szlagiery, jak i utwory z nowej płyty.

Ostatniego dnia Festiwalu Kazimiernikejszyn najwięcej działo się na kazimierskim Rynku. Koncert Paprykalaby, bicie rekordu śmiechu oraz występ Dziadów Kazimierskich, to swego rodzaju deser na pożegnanie festiwalu.


- Dziady Kazimierskie wraz z Dziadowskimi Słowikami oraz mieszkańcami Kazimierza Dolnego dziękują wszystkim Festiwalowiczom za przybycie i wspaniałą zabawę – piszą organizatorzy imprezy. 

 

Podczas koncertu można było usłyszeć zarówno stare szlagiery, jak i piosnki z nowej płyty. Jednak każdy jeden utwór, bez względu na swój „wiek” wzbudzał taką samą radość i pozytywne emocje. Tańczyli wszyscy. Jedni nieco zawstydzeni jedynie podrygiwali, inni dawali się ponieść żwawym dźwiękom, przy tym skacząc i głośno śpiewając. W jednej chwili Rynek stał się wielką salą koncertową pod gołym niebem a w całym Miasteczku rozbrzmiewały słowa dobrze znanych piosenek. Piosenek  jedynych w swoim rodzaju, po prostu kazimierskich.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę