Kazimiernikejszyn 2016: Dziady Kazimierskie

Skomentuj (1)

zobacz więcej (22)

Kazimiernikejszyn 2016 za nami. Festiwal zakończyło pożegnalne śmianie i śpiewanie. Na kazimierskim Rynku wystąpiły Dziady Kazimierskie, prezentując zarówno stare szlagiery, jak i utwory z nowej płyty.

Ostatniego dnia Festiwalu Kazimiernikejszyn najwięcej działo się na kazimierskim Rynku. Koncert Paprykalaby, bicie rekordu śmiechu oraz występ Dziadów Kazimierskich, to swego rodzaju deser na pożegnanie festiwalu.


- Dziady Kazimierskie wraz z Dziadowskimi Słowikami oraz mieszkańcami Kazimierza Dolnego dziękują wszystkim Festiwalowiczom za przybycie i wspaniałą zabawę – piszą organizatorzy imprezy. 

 

Podczas koncertu można było usłyszeć zarówno stare szlagiery, jak i piosnki z nowej płyty. Jednak każdy jeden utwór, bez względu na swój „wiek” wzbudzał taką samą radość i pozytywne emocje. Tańczyli wszyscy. Jedni nieco zawstydzeni jedynie podrygiwali, inni dawali się ponieść żwawym dźwiękom, przy tym skacząc i głośno śpiewając. W jednej chwili Rynek stał się wielką salą koncertową pod gołym niebem a w całym Miasteczku rozbrzmiewały słowa dobrze znanych piosenek. Piosenek  jedynych w swoim rodzaju, po prostu kazimierskich.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę