Kazimierski Dom November Project

„Gdzie odnaleźć spokój ducha? Gdzie się spotkać ze sobą? Gęste miasta, puste stepy rozrzucone w ogół są. Wszędzie będzie nie tak, dopóki nie spotkasz się ze sobą...” śpiewa  Włodzimierz Paprodziad Dembowski w nowym utworze November Project zatytułowanej „Dom”.

- November Project to zespół grający muzykę reggae, założony w 2003 roku przez Piotra „Wiernika” Wiernikowskiego, który na warszawskich Jelonkach prowadził warsztaty z muzykoterapii – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miast w Kazimierzu Dolnym. - To właśnie na tych zajęciach poznali się członkowie grupy i odnaleźli wspólną pasję do muzyki.

Artyści wielokrotnie koncertowali w Kazimierzu Dolnym m.in. podczas Festiwalu Kazimiernikejszyn. W 2020 muzycy planują wydać swoją kolejną płytę, którą promują singlem "Dom". Teledysk miał swoją premierę kilka dni temu.

- Na koncertach gramy ostatnio więcej nowych kawałków, bo szykujemy się do wydania płyty - mówi Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski w radiowej Czwórce. - Dwa utwory już mamy nagrane. Kompozycje są gotowe, trenujemy je na próbach. Musimy je jeszcze nagrać.


Najnowszy singiel November Project to opowieść o poszukiwaniu "domu", który jak się okazuje, odnaleźć możemy jedynie w sobie. W teledysku w rolach głównych wystąpili Janina Starkel i Maciej Gruszczyński. Za tło natomiast posłużył Kazimierz Dolny w letniej odsłonie. Jak się zaprezentował? Zobaczcie sami!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę