Kazimierski Dom November Project

„Gdzie odnaleźć spokój ducha? Gdzie się spotkać ze sobą? Gęste miasta, puste stepy rozrzucone w ogół są. Wszędzie będzie nie tak, dopóki nie spotkasz się ze sobą...” śpiewa  Włodzimierz Paprodziad Dembowski w nowym utworze November Project zatytułowanej „Dom”.

- November Project to zespół grający muzykę reggae, założony w 2003 roku przez Piotra „Wiernika” Wiernikowskiego, który na warszawskich Jelonkach prowadził warsztaty z muzykoterapii – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miast w Kazimierzu Dolnym. - To właśnie na tych zajęciach poznali się członkowie grupy i odnaleźli wspólną pasję do muzyki.

Artyści wielokrotnie koncertowali w Kazimierzu Dolnym m.in. podczas Festiwalu Kazimiernikejszyn. W 2020 muzycy planują wydać swoją kolejną płytę, którą promują singlem "Dom". Teledysk miał swoją premierę kilka dni temu.

- Na koncertach gramy ostatnio więcej nowych kawałków, bo szykujemy się do wydania płyty - mówi Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski w radiowej Czwórce. - Dwa utwory już mamy nagrane. Kompozycje są gotowe, trenujemy je na próbach. Musimy je jeszcze nagrać.


Najnowszy singiel November Project to opowieść o poszukiwaniu "domu", który jak się okazuje, odnaleźć możemy jedynie w sobie. W teledysku w rolach głównych wystąpili Janina Starkel i Maciej Gruszczyński. Za tło natomiast posłużył Kazimierz Dolny w letniej odsłonie. Jak się zaprezentował? Zobaczcie sami!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę