Kazimiernikejszyn 2021. Przygotowania ruszyły!

Festiwal Kazimiernikejszyn jest jedną z najbardziej lubianych przez turystów imprez odbywających się w Kazimierzu Dolnym. Niestety mimo najszczerszych chęci organizatorów wydarzenia, tegoroczna edycja nie odbyła się. Jednak dobra wiadomość jest taka, że już ruszyły prace nad przygotowaniem Kazimiernikejszyn 2021!
Od kilku lat Festiwal Kazimiernikejszyn przyciąga latem tłumy turystów, miłośników ciekawych brzmień, niesamowitych wrażeń i dobrej zabawy. Dlatego też rozczarowanie było naprawdę wielkie, gdy okazało się, że w związku z panującą pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja imprezy się nie odbędzie.
Organizatorzy jednak nie odpuszczają i już teraz planują przyszłoroczny festiwal. Na początek podana została data Kazimiernikejszyn 2021. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 – 18 lipca. Jak będzie wyglądała kolejna edycja? Czy będzie przypominała te poprzednie?
- Formuła się cały czas rozwija – mówi Michał Niewęgłowski, organizator Festiwalu Kazimiernikejszyn. - Planuję nową strefę, coraz więcej scenografii, nowe przygody i wydarzenia.
A co z wykonawcami? Jak się okazuje, na Kazimiernikejszyn 2021 wystąpią ci artyści, którzy mieli pojawić się podczas tegorocznej imprezy. Wszystkich nazwisk i nazw zespołów organizatorzy nie zdradzają, jednak już teraz wiadomo, że na scenie w kamieniołomie wystąpią: Katarzyna Nosowska, Paulina Przybysz, Król, Mrozu, Kwiat Jabłoni, Baranovski czy Bass Astral & Igo.
Mimo tego, że od przyszłorocznej edycji Kazimiernikejszyn dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, wątpliwości się mnożą. Trudno przewidzieć jak będzie wyglądała sytuacja latem. Czy pandemia nieco przyhamuje? Czy imprezy masowe będą mogły się odbywać? Organizatorzy Kazimiernikejszyn biorą pod uwagę różne scenariusze.
- Będziemy się stosować do zaleceń rządowych – mówi Michał Niewęgłowski. - Natomiast wiele wskazuje na to, że lato będzie już bezpieczne.
Oby tak właśnie było. Oby przyszłe lato było już bezpieczne i beztroskie, jak te wcześniejsze.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę