Kazimiernikejszyn 2019: Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek, Zalewski

zobacz więcej (29)

Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek i Krzysztof Zalewski - to właśnie ci artyści wystąpili na scenie w kamieniołomach trzeciego dnia Kazimiernikejszyn!

Trzeciego dnia Festiwalu Kazimiernikejszyn na scenie w kamieniołomach wystąpili: Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek i Krzysztof Zalewski. Artyści prezentujący zupełnie inny repertuar, ale wszyscy bardzo wysoki poziom. Nie mogło zabraknąć mocnych brzmień Organka, skocznych utworów grupy Bubliczki oraz wyjątkowo muzyczno - wokalno - tanecznych wyczynów Krzysztofa Zalewskiego. Niezapomniany wieczór, po prostu. Zapewne dla wszystkich uczestników.

Tak było wczoraj. A co jeszcze przed nami? Mnóstwo ciekawych wydarzeń!

Sobota, 20 lipca

Godz. 11.00 – 18.00 – Strefa Rakieta: Oddechowisko, Manufaktura Korabki, Jurta Dobra Aura, Bumper Balls...
Godz. 12.00 – 18.00 – Strefa Nudy
Godz. 14.00 – 17.00 – Mała Strefa
Godz. 15.55 – Koncert: Dziady Kazimierskie i Rury Wydechowe/Restauracja Manes, Janowiec
Godz. 19.00 – Koncerty: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings, Kult/Kamieniołomy

Niedziela, 21 lipca
Godz. 12.12 – RKS (Rekordowy Klub Śmiechu)/Rynek
Godz. 12.33 – Koncert/Rynek: The Bartenders

 

Na stronie Festiwalu Kazimiernikejszyn znajdziecie szczegółowy program wydarzeń, opis przygód, informacje o artystach i przegościach oraz mapkę.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę