Kazimiernikejszyn 2019: Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek, Zalewski

zobacz więcej (29)

Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek i Krzysztof Zalewski - to właśnie ci artyści wystąpili na scenie w kamieniołomach trzeciego dnia Kazimiernikejszyn!

Trzeciego dnia Festiwalu Kazimiernikejszyn na scenie w kamieniołomach wystąpili: Damian Syjonfam, Bubliczki, Organek i Krzysztof Zalewski. Artyści prezentujący zupełnie inny repertuar, ale wszyscy bardzo wysoki poziom. Nie mogło zabraknąć mocnych brzmień Organka, skocznych utworów grupy Bubliczki oraz wyjątkowo muzyczno - wokalno - tanecznych wyczynów Krzysztofa Zalewskiego. Niezapomniany wieczór, po prostu. Zapewne dla wszystkich uczestników.

Tak było wczoraj. A co jeszcze przed nami? Mnóstwo ciekawych wydarzeń!

Sobota, 20 lipca

Godz. 11.00 – 18.00 – Strefa Rakieta: Oddechowisko, Manufaktura Korabki, Jurta Dobra Aura, Bumper Balls...
Godz. 12.00 – 18.00 – Strefa Nudy
Godz. 14.00 – 17.00 – Mała Strefa
Godz. 15.55 – Koncert: Dziady Kazimierskie i Rury Wydechowe/Restauracja Manes, Janowiec
Godz. 19.00 – Koncerty: Bitamina, Mela Koteluk, The Dumplings, Kult/Kamieniołomy

Niedziela, 21 lipca
Godz. 12.12 – RKS (Rekordowy Klub Śmiechu)/Rynek
Godz. 12.33 – Koncert/Rynek: The Bartenders

 

Na stronie Festiwalu Kazimiernikejszyn znajdziecie szczegółowy program wydarzeń, opis przygód, informacje o artystach i przegościach oraz mapkę.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę