Kazimiernikejszyn wyróżniony!

To bardzo dobra wiadomość! Festiwal Kazimiernikejszyn otrzymał wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019 zorganizowany przez  Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną.

Festiwal Kazimiernikejszyn, który co roku odbywa się w Kazimierzu Dolnym, z każdą kolejną edycją zyskuje nowych fanów. W połowie lipca do Miasteczka przyjeżdżają ludzie z różnych zakątków Polski, by choć przez kilka dni odciąć się od reszty świata, zrelaksować się i zregenerować. Tak po prostu być. Tu i teraz. Bez spinki.

Nic więc dziwnego, że wydarzenie to jest też coraz bardziej doceniane. Zarówno przez publiczność, jak i festiwalowych gości czy różnorodne instytucje. Jakiś czas temu Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłosiła Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019. W ostatnich dniach poznaliśmy wyniki tego konkursu – Festiwal Kazimiernikejszyn otrzymał wyróżnienie!

- Każdy z Was swoją obecnością przyczynia się do budowania tego festiwalu – piszą organizatorzy Festiwalu Kazimiernikejszyn. - Festiwal może i się robi kultowy, ale publiczność już jest. Dziękujemy Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za zorganizowanie gali i konkurs, a Kapitule Konkursu za wyróżnienie.

Podczas X Lubelskiej Gali Turystyki ogłoszono wyniki Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019.

- Spośród 37 zgłoszeń, kapituła wybrała trzy najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne, które jednocześnie otrzymały promocję do etapu ogólnopolskiego – piszą organizatorzy konkursu.

Wśród zwycięzców znalazły się: Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, Magiczne Spotkania z Naturą - Poleski Park Narodowy oraz Międzynarodowe Zawody Balonowe w Nałęczowie. Wyróżnienia natomiast otrzymały: Jarmark Holeński, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Festiwal Kazimiernikejszyn, Łubinowe Wzgórze, Szturm Twierdzy Zamość a także Good Morning Dęblin.

Kolejna edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn odbędzie się w dniach 15 - 19 lipca 2020r.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę