Kazimiernikejszyn wyróżniony!

To bardzo dobra wiadomość! Festiwal Kazimiernikejszyn otrzymał wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019 zorganizowany przez  Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną.

Festiwal Kazimiernikejszyn, który co roku odbywa się w Kazimierzu Dolnym, z każdą kolejną edycją zyskuje nowych fanów. W połowie lipca do Miasteczka przyjeżdżają ludzie z różnych zakątków Polski, by choć przez kilka dni odciąć się od reszty świata, zrelaksować się i zregenerować. Tak po prostu być. Tu i teraz. Bez spinki.

Nic więc dziwnego, że wydarzenie to jest też coraz bardziej doceniane. Zarówno przez publiczność, jak i festiwalowych gości czy różnorodne instytucje. Jakiś czas temu Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna ogłosiła Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019. W ostatnich dniach poznaliśmy wyniki tego konkursu – Festiwal Kazimiernikejszyn otrzymał wyróżnienie!

- Każdy z Was swoją obecnością przyczynia się do budowania tego festiwalu – piszą organizatorzy Festiwalu Kazimiernikejszyn. - Festiwal może i się robi kultowy, ale publiczność już jest. Dziękujemy Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za zorganizowanie gali i konkurs, a Kapitule Konkursu za wyróżnienie.

Podczas X Lubelskiej Gali Turystyki ogłoszono wyniki Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019.

- Spośród 37 zgłoszeń, kapituła wybrała trzy najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne, które jednocześnie otrzymały promocję do etapu ogólnopolskiego – piszą organizatorzy konkursu.

Wśród zwycięzców znalazły się: Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, Magiczne Spotkania z Naturą - Poleski Park Narodowy oraz Międzynarodowe Zawody Balonowe w Nałęczowie. Wyróżnienia natomiast otrzymały: Jarmark Holeński, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Festiwal Kazimiernikejszyn, Łubinowe Wzgórze, Szturm Twierdzy Zamość a także Good Morning Dęblin.

Kolejna edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn odbędzie się w dniach 15 - 19 lipca 2020r.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę