Stok w Kazimierzu najlepszy!

Skomentuj (7)

Stacja Narciarska Kazimierz zwyciężyła w konkursie na najlepszy stok w województwie lubelskim przygotowanym przez Dziennik Wschodni. W sondzie wzięło brało udział dziewięć ośrodków narciarskich z naszego regionu.

Zakończyło się już głosowanie na najlepszy stok w województwie lubelskim. W konkursie, w którym brało udział dziewięć ośrodków narciarskich, zwyciężyła Stacja Narciarska Kazimierz. To wielkie wyróżnienie dla właścicieli stoku, tym bardziej, że w sondzie brali udział głównie narciarze.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy wszystkim za to, że oddali na nas swój głos – mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Będziemy się starać, żeby w przyszłości utrzymać tą pozycję w rankingu.

Stacja Narciarska Kazimierz powstała w 2010 roku. Początkowo niewielki stok, obecnie jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków narciarskich na Lubelszczyźnie. Cztery trasy zjazdowe: 590m, 470m, 250m, 110m, trasa saneczkowa oraz Snow Park – tak wygląda teraz oferta kazimierskiego stoku. Oprócz tego przy ośrodku działa także wypożyczalnia, serwis, szkoła narciarstwa i punkt gastronomiczny. A planów na przyszłość właściciele ośrodka mają jeszcze sporo.

Co więc dla ludzi, którzy w zasadzie od podstaw stworzyli stok narciarski w Kazimierzu Dolnym, oznacza zwycięstwo w sondzie przygotowanej przez Dziennik Wschodni?

- Oznacza to, że ludzie lubią nasz ośrodek – mówi Marcin Świderski. – Narciarze doceniają naszą pracę i widzą, że z roku na rok działamy coraz sprawniej. A to jest wielka motywacja, która nas napędza i pcha do realizacji kolejnych planów, do rozszerzania i ulepszania naszej oferty.

Drugie miejsce w konkursie zajął „Narciarski Raj u Rzetelskiego”, czyli stok w Chrzanowie. Zaś trzecie – stok położony nieopodal Kazimierza Dolnego – NartSport, czyli Ośrodek Narciarsko-Snowboardowy w Rąblowie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę