Ferie na nartach

Skomentuj (2)

Nie macie pomysłu na tegoroczne ferie zimowe? Brak śniegu na podwórku nie oznacza, że nie ma go nigdzie. W ośrodkach narciarskich położonych w Kazimierzu Dolnym i okolicach śniegu jest pod dostatkiem. A dodatkową zaletą są zniżki dla feriowiczów z terenu naszej gminy.

Ferie zimowe kojarzą się z zabawami na śniegu. Jednak w tym roku o śnieg bardzo ciężko. Na razie możemy zapomnieć o białym bałwanie, bitwie na śnieżki czy budowie igloo. Jeśli chcemy zobaczyć śnieg, musimy wybrać się na jeden ze stoków narciarskich położonych w Kazimierzu Dolnym i okolicach. Tam śniegu jest pod dostatkiem, a możliwości spędzenia wolnego czasu całe mnóstwo.

Stacja Narciarska Kazimierz położona przy ulicy Puławskiej w Kazimierzu Dolnym wszystkim narciarzom oferuje w chwili obecnej 4 trasy zjazdowe o długości: 590m, 470m, 250m, 110m oraz Snow Park. Dla dzieci i młodzieży z gminy Kazimierz właściciele ośrodka przygotowali ofertę specjalną.

- Podczas ferii zimowych na Stacji Narciarskiej Kazimierz obowiązuje 50% zniżka dla dzieci i młodzieży uczącej się z terenu naszej gminy – mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Zniżka obowiązuje również w weekendy. Zapraszamy!

By skorzystać z promocji, wystarczy okazać aktualną legitymację szkolną.

Na Stoku Narciarskim Parchatka korzystać możemy z 1 trasy zjazdowej o długości 420m oraz Snow Parku. Wybierając się do tego ośrodka, warto pamiętać, że w dni powszednie do godziny 15.00 obowiązuje promocja zarówno na karnety czasowe, jak i punktowe. Czy feriowicze mogą liczyć na dodatkowe rabaty?

- Oferty specjalne są przygotowywane wyłącznie dla grup zorganizowanych – mówi właściciel ośrodka w Parchatce. – Im więcej osób, tym taniej. Jednak wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Wyciągi Narciarskie Rąblów to aktualnie 3 trasy zjazdowe: 420m, 300m, 160m i tzw. „ośla łączka”.

Przy każdym ośrodku działają także wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, punkty gastronomiczne oraz serwis. Warunki panujące na stokach oceniane są na bardzo dobre. Nie ma więc na co czekać. Ruszajmy na narty!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Ines
    Do "Młodzież": Informacje zawarte w powyższym newsie otrzymaliśmy od właściciela Stacji Narciarskiej Kazimierz. Nie jesteśmy organizatorem ani pomysłodawcą promocji obowiązującej na stoku. Dlatego też za wszelkie nieporozumienia nie odpowiadamy. Wszelkie zażalenia prosimy kierować do właścicieli kazimierskiego stoku.

    Redakcja
  • młodzież
    A przy kasie powiedzieli ze nie ma żadnej zniżki dla uczniów, więc proszę nie pisać bzdur!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę