Stacja Narciarska Kazimierz online!

Dzięki nowej kamerce umieszczonej na Stacji Narciarskiej Kazimierz możemy na bieżąco śledzić to, co dzieje się na stoku. To profesjonalna kamera IP nadająca obraz online.

Wraz z otwarciem nowego sezonu narciarskiego, 31 grudnia uruchomiona została nowa kamera internetowa na Stacji Narciarskiej Kazimierz. Tym razem jest to jednak profesjonalna kamera IP nadająca obraz online, czyli na żywo. Co ważne, urządzenie to przekazuje również obraz w nocy. Poprzednia kamera nadawała obraz statyczny w postaci zdjęć odświeżanych co 20 sekund.


Nową kamerkę ufundowali właściciele Stacji Narciarskiej Kazimierz. Skąd pomysł?


- Prawie wszystkie ośrodki narciarskie w Polsce, liczące się w branży mają tego typu kamery – mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Chcieliśmy, by jakość obrazu była naprawdę dobra i by był on nadawany online. Jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej kamery. Mamy nadzieję, że narciarze również.


Jesteście ciekawi, jakie warunki panują na kazimierskim stoku? Zobaczcie sami: http://www.kazimierzdolny.net/kamera.php?id_kamery=3

 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę