Stacja Narciarska Kazimierz online!

Dzięki nowej kamerce umieszczonej na Stacji Narciarskiej Kazimierz możemy na bieżąco śledzić to, co dzieje się na stoku. To profesjonalna kamera IP nadająca obraz online.

Wraz z otwarciem nowego sezonu narciarskiego, 31 grudnia uruchomiona została nowa kamera internetowa na Stacji Narciarskiej Kazimierz. Tym razem jest to jednak profesjonalna kamera IP nadająca obraz online, czyli na żywo. Co ważne, urządzenie to przekazuje również obraz w nocy. Poprzednia kamera nadawała obraz statyczny w postaci zdjęć odświeżanych co 20 sekund.


Nową kamerkę ufundowali właściciele Stacji Narciarskiej Kazimierz. Skąd pomysł?


- Prawie wszystkie ośrodki narciarskie w Polsce, liczące się w branży mają tego typu kamery – mówi Marcin Świderski, właściciel Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Chcieliśmy, by jakość obrazu była naprawdę dobra i by był on nadawany online. Jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej kamery. Mamy nadzieję, że narciarze również.


Jesteście ciekawi, jakie warunki panują na kazimierskim stoku? Zobaczcie sami: http://www.kazimierzdolny.net/kamera.php?id_kamery=3

 

Skomentuj


Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę