Dzieci i ryby

Skomentuj (6)

Dzieci i ryby głosu nie mają – głosi ludowe przysłowie. Związek Wędkarski w Kazimierzu Dolnym postanowił chyba to sprawdzić. 1 czerwca zaprasza dzieci do lat 16 na zawody wędkarskie.

Młodzi miłośnicy wędkarstwa 1 czerwca będą mogli wziąć udział w zawodach wędkarskich. Polski Związek Wędkarski Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym zaprasza chętne dzieci i młodzież do lat 16 z dorosłym opiekunem. Dla najlepszych przewidziane są puchary, dla wszystkich – dyplomy uczestnictwa oraz słodycze i napoje.

Zbiórka 1 czerwca na parkingu koło stacji paliw. Zawody przewidziane są na około 2 godziny, w zależności od pogody.
Zapisy do 27 maja w siedzibie KOKPiT lup telefonicznie- 81 8810040.

Organizatorzy: Polski Związek Wędkarski Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

 

Fot. Polski Związek Wędkarski
Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Samuraj
  Zgadzam się z Panem Bio w pełni. To idiotyczny pomysł, zwłaszcza, że Wisła jest zatrutą rzeką. Tysiące ton ścieków przemysłowych itd... Lepiej raczej nauczyć dzieci w ogóle postrzegać naturę.
 • pijany znad Grodarza
  Odpowie Rafał.
 • Bio
  Nie do końca jestem przekonany, że to "krzewienie wędkarstwa" jest lepsze od siedzenia przed komputerem... Wędkarstwo niewiele różni się do myślistwa (polujesz na zwierzę, kaleczysz, wyrywasz z naturalnego środowiska, zabijasz, zjadasz). Nawet "wędkarstwo dla sportu" bez zabijania sprawia rybom ból i naraża je na stres związany z zacięciem, holem/walką, wyjęciem z wody, kontaktem z obcymi sobie suchymi przedmiotami oraz wyrywaniem haczyka z pyska.
  I to wszystko dla dzieci... Czy ktoś wytłumaczył im wcześniej to wszystko? A co byście powiedzieli, gdyby lokalne Koło Łowieckie zorganizowało dla dzieci polowanie na zające lub sarny, z obowiązkowym dla dzieciaków patroszeniem i obcieraniem ze skóry?
  I nie mówcie mi, że ryby nie czują bólu ani stresu... Ostatnie badanie przeczą tym prymitywnym i wygodnym dla niektórych poglądom.
 • Trzeźwy znad Wisły
  Rafale- "gratuluję" Ci poczucia humoru i wyczucia ironii ;)
 • rafał
  Pijany idi....to tu chodzi o krzewienie wędkarstwa , tylko i wyłącznie. Uważam ze to o niebo lepsze niż siedzenie przed komputerem i pisanie głupot :)
 • pijany znad Grodarza
  To i do Kazimierz Dolnego wkroczy GENDER?, no bo jak!: dzieci " przebiorą sie" za dorosłych. Toć wedkoeanie to zajęcie dla dorosłych. Co Wy. Chcecie, by dzieci widziały CIERPIENIE.
  Posłanko Kempa, Wróbel! POMOCY !!!!!!!!.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę