Dwa Brzegi: Zostań dziennikarzem "Głosu Dwubrzeża"

Skomentuj (1)

Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi coraz bliżej. Chcesz zostać wolontariuszem i pisać do gazety festiwalowej „Głos Dwubrzeża” wydawanej w trakcie Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi? Nabór trwa. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca.

„Głos Dwubrzeża” istnieje od pierwszej edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Gazeta jest niezwykle pomocna dla każdego uczestnika festiwalu, który chce się zorientować w codziennej ofercie festiwalu. Znajdują się w niej ciekawe wywiady, program projekcji filmowych i wydarzeń artystycznych na dany dzień. Podczas Dwóch Brzegów gazeta dystrybuowana jest bezpłatnie.


- Aby zostać redaktorem naszego magazynu należy przesłać krótką recenzję dowolnego filmu oraz przygotować relację z wybranego przez siebie wydarzenia kulturalnego – piszą organizatorzy festiwalu. - Oba teksty z dołączonym CV należy wysłać do rzecznika prasowego, Pauliny Litwinow na adres press@dwabrzegi.pl. Czekamy do 8 lipca 2016.


W tym roku Redaktorem Naczelnym „Głosu Dwubrzeża” jest Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy, kulturoznawca, absolwent Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, dotychczas współpracujący m.in. z Polskim Radiem, „Kinem”, portalami Filmweb i Dwutygodnik.com.


Wyniki naboru ogłoszone zostaną na stronie internetowej Dwóch Brzegów dnia 11 lipca. Warto dodać, że organizatorzy festiwalu zapewniają wolontariuszom nocleg i wyżywienie oraz gwarantują możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę