Dwa Brzegi: Zostań dziennikarzem "Głosu Dwubrzeża"

Skomentuj (1)

Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi coraz bliżej. Chcesz zostać wolontariuszem i pisać do gazety festiwalowej „Głos Dwubrzeża” wydawanej w trakcie Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi? Nabór trwa. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca.

„Głos Dwubrzeża” istnieje od pierwszej edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Gazeta jest niezwykle pomocna dla każdego uczestnika festiwalu, który chce się zorientować w codziennej ofercie festiwalu. Znajdują się w niej ciekawe wywiady, program projekcji filmowych i wydarzeń artystycznych na dany dzień. Podczas Dwóch Brzegów gazeta dystrybuowana jest bezpłatnie.


- Aby zostać redaktorem naszego magazynu należy przesłać krótką recenzję dowolnego filmu oraz przygotować relację z wybranego przez siebie wydarzenia kulturalnego – piszą organizatorzy festiwalu. - Oba teksty z dołączonym CV należy wysłać do rzecznika prasowego, Pauliny Litwinow na adres press@dwabrzegi.pl. Czekamy do 8 lipca 2016.


W tym roku Redaktorem Naczelnym „Głosu Dwubrzeża” jest Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy, kulturoznawca, absolwent Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, dotychczas współpracujący m.in. z Polskim Radiem, „Kinem”, portalami Filmweb i Dwutygodnik.com.


Wyniki naboru ogłoszone zostaną na stronie internetowej Dwóch Brzegów dnia 11 lipca. Warto dodać, że organizatorzy festiwalu zapewniają wolontariuszom nocleg i wyżywienie oraz gwarantują możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę