Dwa Brzegi: program projekcji filmowych, spotkań i wydarzeń

Tegoroczna edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zbliża się wielkimi krokami. Dostępny jest już program projekcji filmowych, a lada moment będziemy mogli zobaczyć także program spotkań i wydarzeń. Internetowa sprzedaż biletów już ruszyła.

Jesteście ciekawi, jakie obrazy w tym roku będzie można zobaczyć podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi? Wszystkie informacje znajdziecie w szczegółowym programie projekcji filmowych.


Jednak festiwal Dwa Brzegi, to nie tylko kino. To również koncerty, spotkania z twórcami, wystawy czy wykłady. Program spotkań i wydarzeń artystycznych będzie dostępny zapewne już jutro.


Ruszyła już internetowa sprzedaż biletów. Jeśli więc po przeanalizowaniu programu wybraliście coś dla siebie, nie czekajcie, bo później biletów może już nie być.


10. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 30 lipca – 7 sierpnia 2016. Zapraszamy!

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę