Dwa Brzegi na horyzoncie

Skomentuj (5)

zobacz więcej (7)

Od czwartku przy szkole na ul. Nadwiślańskiej praca wre. Wznoszone są namioty, które już niedługo posłużą za sale kinowe podczas Festiwalu Dwa Brzegi. 

Za tydzień, po raz dziesiąty, rozpoczyna się Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Dla organizatorów oznacza to, że najbliższe dni będą niezwykle intensywne i wypełnione dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik. Prace już się zaczęły – na placu przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza powoli rośnie Miasteczko Festiwalowe. Wczoraj położone zostały podesty a dziś wznoszono rusztowania, które posłużą za szkielet namiotów. 

 

- Prace zaplanowane są na cztery dni – mówi jeden z robotników pracujących przy budowie namiotów. - Przed nami ciężki weekend, ale w niedzielę wszystko będzie gotowe. 

 

Na ścianie przy wejściu na plac wywieszony został też już repertuar filmowy. Można się dzięki niemu zapoznać z opisami filmów oraz godzinami ich projekcji.

 

Trzymamy kciuki za organizatorów. Oby wszystkie ich plany zostały zrealizowane i żeby za tydzień Kazimierz ponownie stał się chwilową stolicą polskiej kinematografii. 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pij
  Pijanym jestem. @ Tadziu>
  Onedgaj dawali okowitę. Po DZISIEJSZEMU haha. Poczytajże NIeBOGI ; " Opoewiści Jakubowe"
 • Tadek
  Ambicji i pomysłowości naszemu społeczeństwu nigdy nie brakowało , jedynie rządom tzw. III RP brakowało inteligencji , żeby tym POkierować. Miejmy nadzieję że obecny rząd potrafi to zmienić.
  • Tadek
   Nadmienię tylko, że powyższy Tadek, to nie ja :)
 • air
  swietnie fajnie ze "dobra zmiana" nie zabija ambicji ludzi którzy jeszcze chcą cos zrobić
  • ali
   Dobra zmiana chciała zabrać nam festiwal!!!

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę