Budka Suflera w końcu w Kazimierzu! (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (12)

W czasie tegorocznej majówki po raz pierwszy w Kazimierzu z koncertem wystąpiła Budka Suflera. Chociaż zespół wywodzi się z Lublina, a jeden z jego muzyków ma od wielu lat dom w Miasteczku, na koncert kazimierskim fanom Budki przyszło poczekać aż do II Majówki z Zajazdem Piastowskim.

Drugi Dzień Majówki z Zajazdem Piastowskim upłynął pod znakiem Budki Suflera. To był długo oczekiwany w Kazimierzu koncert. Chociaż zespół wywodzi się z Lublina, a jeden z jego muzyków ma od wielu lat dom w Miasteczku, do tej pory nie udało się zorganizować tutaj koncertu Budki.

II Majówka z Zajazdem okazała się pod tym względem dla fanów zespołu spełnieniem marzeń. 2 maja Budka Suflera pojawiła się na scenie przy Zajeździe Piastowskim i wspomagana czynnie przez publiczność zagrała swoje największe przeboje. Nie zabrakło piosenek takich jak  "Twoje radio”, "Bal wszystkich świętych”, "Takie tango” czy „Cisza”. Gośćmi specjalnymi koncertu byli Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak.

 

Fot. M. Stachyra

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę