Budka Suflera w końcu w Kazimierzu! (video)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (12)

W czasie tegorocznej majówki po raz pierwszy w Kazimierzu z koncertem wystąpiła Budka Suflera. Chociaż zespół wywodzi się z Lublina, a jeden z jego muzyków ma od wielu lat dom w Miasteczku, na koncert kazimierskim fanom Budki przyszło poczekać aż do II Majówki z Zajazdem Piastowskim.

Drugi Dzień Majówki z Zajazdem Piastowskim upłynął pod znakiem Budki Suflera. To był długo oczekiwany w Kazimierzu koncert. Chociaż zespół wywodzi się z Lublina, a jeden z jego muzyków ma od wielu lat dom w Miasteczku, do tej pory nie udało się zorganizować tutaj koncertu Budki.

II Majówka z Zajazdem okazała się pod tym względem dla fanów zespołu spełnieniem marzeń. 2 maja Budka Suflera pojawiła się na scenie przy Zajeździe Piastowskim i wspomagana czynnie przez publiczność zagrała swoje największe przeboje. Nie zabrakło piosenek takich jak  "Twoje radio”, "Bal wszystkich świętych”, "Takie tango” czy „Cisza”. Gośćmi specjalnymi koncertu byli Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak.

 

Fot. M. Stachyra

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę