Dyskoteka z Bayer Full

Skomentuj (3)

zobacz więcej (6)

II Majówkę z Zajazdem Piastowskim zakończył 5 maja koncert jednego z najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo Bayer Full. Dla widzów stało się to okazją do zabawy – utrzymanej w iście weselnym stylu dyskoteki na trawie i świeżym powietrzu.

„Bayer Full” – jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo – podczas koncertu w ramach II Majówki z Zajazdem Piastowskim przypomniał miłośnikom tego rodzaju muzyki najlepsze swoje przeboje. Nie zabrakło wśród nich także piosenki „Żono moja”, która furorę zrobiła także w Chinach, stąd fragmenty utworu zespół wykonał… po chińsku. Stało się to pretekstem do nauki elementarnych podstaw języka chińskiego.

 

Tego typu dialog z publicznością, okraszany żartami, podtrzymywany był przez zespół, a zwłaszcza jego lidera Sławomira Świerzyńskiego przez cały czas koncertu. Publiczność żywo reagowała i na zachęty w do wspólnego śpiewania, klaskania i do tańca.

 

Fot. M. Stachyra

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę