Dyskoteka z Bayer Full

Skomentuj (3)

zobacz więcej (6)

II Majówkę z Zajazdem Piastowskim zakończył 5 maja koncert jednego z najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo Bayer Full. Dla widzów stało się to okazją do zabawy – utrzymanej w iście weselnym stylu dyskoteki na trawie i świeżym powietrzu.

„Bayer Full” – jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu disco polo – podczas koncertu w ramach II Majówki z Zajazdem Piastowskim przypomniał miłośnikom tego rodzaju muzyki najlepsze swoje przeboje. Nie zabrakło wśród nich także piosenki „Żono moja”, która furorę zrobiła także w Chinach, stąd fragmenty utworu zespół wykonał… po chińsku. Stało się to pretekstem do nauki elementarnych podstaw języka chińskiego.

 

Tego typu dialog z publicznością, okraszany żartami, podtrzymywany był przez zespół, a zwłaszcza jego lidera Sławomira Świerzyńskiego przez cały czas koncertu. Publiczność żywo reagowała i na zachęty w do wspólnego śpiewania, klaskania i do tańca.

 

Fot. M. Stachyra

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę