Gipsy party (video)

Skomentuj (2)

II Majówka z Zajazdem Piastowskim przekroczyła półmetek. Trzeci koncert zdominowały rytmy latynoskie w wykonaniu Rico Sancheza & Gipsy Kings Party. To nie był koncert, ale prawdziwa latynosko – cygańska fiesta!

Mamy początek maja. Aż się wierzyć nie chce, że może być tak ciepło. Spacery w letnich bluzeczkach w środku nocy uliczkami Kazimierza? Czemu nie? Nawet wędrówka wąwozem Czerniawy nie wywołuje gęsiej skórki…Czy to zasługa jedynie pogody? Czy może nastroju, jaki w czasie koncertu 3 maja zbudował Rico Sanchez & Gipsy Kings Party?

Klimaty iście karaibskie – w sercu Lubelszczyzny! Kazimierska publiczność nie pozostawała obojętna na gorące rytmy płynące ze sceny. Zwłaszcza, że były to rytmy dobrze wszystkim znane: Bamboleo, Baila me czy choćby Volare. Widzowie śpiewali razem z wykonawcami, wyklaskiwali rytm, nie brakowało też takich, którzy nie mogli się oprzeć wewnętrznej potrzebie tańca. Koncert okazał się prawdziwą gipsy party, jak można się było spodziewać już po samej nazwie zespołu, chociaż zaprezentowane w Kazimierzu przez Rico Sancheza & Gipsy Kings Party cygańskie klimaty są bardzo odmienne od naszych rodzimych.

Przed nami jeszcze jeden dzień – ostatni już – II Majówki z Zajazdem Piastowskim. Na zakończenie wystąpi zespół Bayer Full. Czy będzie tak samo gorąco jak dotąd?

5 maja – rozpoczęcie godzina 15.00 – cena biletu 30 zł

•    zabawa z DJ-em
•    godzina 20.00 - Bayer Full

 

Fot. Mateusz Stachyra

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • beata
    my też byliśmy :) ale publika była do d....
  • Krystyna
    Byłam,słuchałam, widziałam, kołysałam się w rytmie muzyki, klaskałam a nawet śpiewałam. Super koncert, komercja w dobrym gatunku. Rico wzbudza sympatię, nawiązuje tę niewidzialną więź z widownią.Śpiewanie, takie sprawia wrażenie daje mu ogromną i chyba autentyczną radość.Muzyka energetyczna, rozgrzewająca najbardziej sztywną publikę.

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę