Bajkowy kogel - mogel (video)

zobacz więcej (9)

Kolorowy świat księżniczek, książąt, smoków i złotych rybek zamienił 1 maja stodołę w Zagrodowej Osadzie w Uściążu w bajkowe królestwo.

Na widowni zasiadły maluchy, a przed nimi na zaaranżowanej w stodole Zagrodowej Osady w Uściążu wystąpili ich starsi koledzy z puławskiego Teatru Lalki „Muchomor”. „Bajkowy kogel - mogel” przedstawiał świat pogubionych księżniczek i książąt, smoków gustujących w mrożonych deserach, Szewczykach Dratewkach popularyzujących wegetarianizm wśród podwawelskich stworów i rybakach, którzy w oczekiwaniu na złotą rybkę zakładają mały biznes. Zresztą, kogo tam jeszcze nie było! Spektakl w reżyserii Grażyny Idzik – Dominiak był pełną humoru żonglerką baśniowymi motywami ukazanymi ze współczesnego punktu widzenia.


Spotkanie w Zagrodowej Osadzie zakończyło wspólne ognisko.

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

Zagrodowa Osada w Uściążu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę