Bajkowy kogel - mogel (video)

zobacz więcej (9)

Kolorowy świat księżniczek, książąt, smoków i złotych rybek zamienił 1 maja stodołę w Zagrodowej Osadzie w Uściążu w bajkowe królestwo.

Na widowni zasiadły maluchy, a przed nimi na zaaranżowanej w stodole Zagrodowej Osady w Uściążu wystąpili ich starsi koledzy z puławskiego Teatru Lalki „Muchomor”. „Bajkowy kogel - mogel” przedstawiał świat pogubionych księżniczek i książąt, smoków gustujących w mrożonych deserach, Szewczykach Dratewkach popularyzujących wegetarianizm wśród podwawelskich stworów i rybakach, którzy w oczekiwaniu na złotą rybkę zakładają mały biznes. Zresztą, kogo tam jeszcze nie było! Spektakl w reżyserii Grażyny Idzik – Dominiak był pełną humoru żonglerką baśniowymi motywami ukazanymi ze współczesnego punktu widzenia.


Spotkanie w Zagrodowej Osadzie zakończyło wspólne ognisko.

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

Zagrodowa Osada w Uściążu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę