"Pokaż, co masz” po raz trzeci

Po raz kolejny w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wystawa majowa „Pokaż, co masz” organizowana corocznie przez studentów Kolegium Sztuk Pięknych UMCS. Tym razem prace będziemy mogli oglądać w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

„Pokaż, co masz. Edycja 3.” to wystawa absolwentów i przyjaciół nieistniejącego już Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 maja o godzinie 16.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

- Coroczna wystawa majowa, obejmująca różne dziedziny sztuk wizualnych, organizowana przez studentów Kolegium Sztuk Pięknych, stała się tradycją, tak dla studentów Wydziału Artystycznego UMCS, absolwentów jak i dla kazimierskiej społeczności i entuzjastów Kazimierza Dolnego – piszą organizatorzy. – Artystyczna majówka przeobraziła się w szersze wydarzenie – „Pokaż, co masz”, wystawa zainicjowana przez śp. Kamila Kwietniewskiego w 2011 roku, to już 3. edycja, w której będzie brać udział wielu artystów z różnych rejonów Polski, artystów, którzy pragną dzielić się swoją sztuką.

Wystawę będzie można oglądać do 4 maja w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki przy ulicy Lubelskiej.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę