"Pokaż, co masz” po raz trzeci

Po raz kolejny w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wystawa majowa „Pokaż, co masz” organizowana corocznie przez studentów Kolegium Sztuk Pięknych UMCS. Tym razem prace będziemy mogli oglądać w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

„Pokaż, co masz. Edycja 3.” to wystawa absolwentów i przyjaciół nieistniejącego już Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 maja o godzinie 16.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

- Coroczna wystawa majowa, obejmująca różne dziedziny sztuk wizualnych, organizowana przez studentów Kolegium Sztuk Pięknych, stała się tradycją, tak dla studentów Wydziału Artystycznego UMCS, absolwentów jak i dla kazimierskiej społeczności i entuzjastów Kazimierza Dolnego – piszą organizatorzy. – Artystyczna majówka przeobraziła się w szersze wydarzenie – „Pokaż, co masz”, wystawa zainicjowana przez śp. Kamila Kwietniewskiego w 2011 roku, to już 3. edycja, w której będzie brać udział wielu artystów z różnych rejonów Polski, artystów, którzy pragną dzielić się swoją sztuką.

Wystawę będzie można oglądać do 4 maja w godzinach pracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki przy ulicy Lubelskiej.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę