Aktualności dla "Zagrodowa Osada"

Kolorowy świat księżniczek, książąt, smoków i złotych rybek zamienił 1 maja stodołę w Zagrodowej Osadzie w Uściążu w bajkowe królestwo.

Król Kazimierz odszedł z rynku – festiwal ludowy już za nami. Ale to nie znaczy, że na kolejne spotkania z folklorem trzeba czekać do następnego lata. W najbliższą niedzielę 8 lipca zapraszamy na Piknik Ludowy do Zagrodowej Osady w Uściążu.

Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych na całym świecie oraz 38 wydawnictw autorskich. Wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii. Dwukrotnie wybrany fotografem reklamowym roku w Australii. Tomasz Sikora poprowadzi w maju warsztaty fotografii kreowanej w Zagrodowej Osadzie w Uściążu.

"Jędrzejówka" Marii i Andrzeja Saranów z Rzeczycy i "Zagrodowa Osada” w Uściążu Renaty Karow to pochodzący z okolic Kazimierza Dolnego zwycięzcy III edycji konkursu na najciekawszą ofertę agroturystyczną w regionie lubelskim.

Jarzębinowy weekend

Artystyczna wyprawa do lasu, instalacje z darów natury, "jubilerskie" prace i kulinarne odrobinę... Zagrodowa Osada terapeutyczno – edukacyjna w Uściążu zaprasza 23 – 25 września na "Jarzębinowy weekend".

Pokaż stopkę