Aktualności dla "festiwal Kazimiernikejszyn"

Rozpoczął się Festiwal Kazimiernikejszyn. Koncerty, warsztaty i mnóstwo pozytywnej energii - to wszystko można znaleźć w jednym miejscu, w Kazimierzu Dolnym.

W pierwszej połowie lipca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn. Będą koncerty, warsztaty i oczywiście mnóstwo atrakcji, które na pewno Was zaskoczą.

Jego piosenki śpiewa cała Polska, a płyty rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Gwiazdą sobotnich koncertów na Kazimiernikejszyn był Grubson, który umiejętnie łączy rap z innymi gatunkami muzycznymi, a z każdego występu tworzy niepowtarzalne show.

Dwa dni po premierze nowej płyty Dziady Kazimierskie wystąpiły podczas festiwalu Kazimiernikejszyn.  Po koncercie przyszedł również czas na nowoczesną interpretację starodawnego zwyczaju, czyli… palenie koguta.

Dobiega końca festiwal Kazimiernikejszyn. Jednym z punktów programu był spektakl na Zamku. „Pozor už nemôžem” w wykonaniu Teatru Delicates nie ma sobie równych. Kto nie był, niech żałuje.

Będzie głośno i cicho. Muzycznie i sportowo. Teatralnie i medytacyjnie. A na pewno – fantastycznie. Kaimiernikejszyn już w czwartek 9 lipca!

Organizatorzy festiwalu Kazimiernikejszyn zapraszają wszystkich do Kazimierza już od 9 lipca. Weź udział w konkursie! Wygraj karnet!

Gry towarzyskie, spływy kajakowe, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziaedem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach, samochody loterie i duuużo słonecznej muzyki. Kazimienikejszyn już na początku lipca!

Kazimiernikejszyn 2015

Marzy Ci się powrót do krainy Piotrusia Pana? To ta impreza jest dla Ciebie. Druga edycja tego festiwalu Kazimiernkejszyn już 9 – 12 lipca w Kazimierzu!

Dziadowski CZOCH trial


Już w lutym w Kazimierzu Dolnym odbędzie się K.ZIMIErnikejszyn 2015. Jednym z punktów programu imprezy jest „Dziadowski CZOCH trial”, czyli pięciokilometrowy bieg wąwozami, polnymi drogami i leśnymi ścieżkami. Masz ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu? Zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona. UWAGA! Impreza została odwołana.

O perspektywach rozwoju gminy Kazimierz Dolny dyskutowano podczas spotkania w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w Kazimierzu Dolnym. Z burmistrzem miasta spotkali się organizatorzy kazimierskich festiwali, przedsiębiorcy oraz mieszkańcy.

Trzy dni energetycznych koncertów, trzy dni odjechanych sportowych atrakcji, warsztatów i bezspinkowej rozrywki. Trzy dni żywiołowej atmosfery i energii uczestników. Tak podsumować można pierwszą edycję festiwalu Kazimiernikejszyn.

Z głową w chmurach

Wyobrażacie sobie, jak by to było pospacerować po kazimierskim Rynku z głową w chmurach? Są tacy, którzy nie muszą sobie tego wyobrażać, gdyż już to przeżyli. Jak to możliwe?

Opowieści Jacka Johna

Jednym z punktów w programie festiwalu Kazimiernikejszyn było słuchowisko z opowieści Jacka Johna połączone z muzyką Dziadów Kazimierskich.

Nad kazimierskimi kamieniołomami w końcu wzeszło słońce. Mimo padającego przez większość dnia deszczu uczestnicy Kazimiernikejszyn i bez tego emanowali pozytywną energią. Tłumnie więc stawili się na drugim koncercie festiwalowym.

Drugi dzień Festiwalu Kazimiernikejszyn spływał deszczem. Smutno jednak nie było – wręcz przeciwnie. Jego uczestnicy śmiali się do łez. Nie wierzycie? Popatrzcie!

Wydarzenie bez spinki

Energetyczne koncerty, wiele konkursów i sportowych atrakcji, a dla pragnących ciszy i spokoju – wyznaczona strefa odpoczynku. Już w weekend rusza Kazimiernikejszyn – pierwszy tego typu festiwal organizowany w Kazimierzu Dolnym. 

Dziś drugi dzień nowego kazimierskiego festiwalu Kazimiernikejszyn. Pada? Bez spinki. Jest fajnie.

Pokaż stopkę