Kazimiernikejszyn 2015

Skomentuj (3)

zobacz więcej (13)

Marzy Ci się powrót do krainy Piotrusia Pana? To ta impreza jest dla Ciebie. Druga edycja tego festiwalu Kazimiernkejszyn już 9 – 12 lipca w Kazimierzu!

Kazimiernikejszyn to jedyny w swoim rodzaju festiwal bez spinki. Skoro w Kazimierzu czas płynie inaczej, to inaczej przecież i na tym festiwalu być nie może! Kazimiernikejszyn to festiwal wyrosły z niespełnionych chłopięcych marzeń dorosłych już dziś ludzi, którym marzy się powrót w świat Piotrusia Pana. A w Kazimierzu – podczas tego festiwalu – jest to naprawdę możliwe!

Kazimiernikejszyn to koncerty grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką, odpoczynek w strefach specjalnie przygotowanych w lesie i kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami, „domkami” na drzewach i masażami w kilku technikach oraz aktywność fizyczna - balonowa piłka nożna, rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, landkiting, konkurencje sprawnościowe, bieg wąwozami i inne przygody.

- Wyobraź sobie żywiołowe koncerty – czysta petarda, żadnego zamulania – grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką. Dodaj pełen chill nad rzeką, w lesie i kazimierskich wąwozach, z wioską hamakową na drzewach i masażami w kilku technikach. Do tego frikowe aktywności jak balonowa piłka nożna, rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, konkurencje sprawnościowe, bieg wąwozami na czas, kazimierski triathlon i inne przygody wymyślone i zorganizowane tylko na Kazimiernikjszyn. I mnóstwo ciekawych ludzi – kuszą organizatorzy.  –  Wyobraziłeś/aś sobie? To tylko bardzo skrócony opis Kazimiernikejszyn. Czeka Cię o wiele więcej. Nawet jeśli byłeś w zeszłym roku. Samochody-kompasy, które zawiozą się w losowo wybraną strefę festiwalu; palenie koguta-nasz minirytuał z drewnianym kogutem, prawdopodobnie jedyna na świecie Strefa Nudy, Strefa Komplementów, Mała Strefa (dla dzieci) i wiele innych.

W programie przewidziano energetyczne koncerty zespołów: Grubson, Łąki Łan (specjalny koncert), Nosowska, Masala Sound System, Bajzel, Pogodno und Haile Silesia Orchestra, Akurat, Klezmafour, Bohemian Betyars, Perkalaba, Damian SyjonFam, Bielas i Marynarze oraz Dziady Kazimierskie, a także występy DJ-ów.

Oprócz tego plaża, walka na kolory, „Z głową w chmurach”, klub śmiechu, piłka nożna 555, kazimierskie wędrówki z Paprodziadem, bungee-jump, skimboarding i inne…

- Popytaj znajomych, co byli, oni Ci opowiedzą – zachęcają organizatorzy, dodając, że podczas pierwszej edycji Kazimiernikejszyn bawiło się fantastycznie – w słońcu i deszczu – ponad trzy tysiące osób.

Dla tych, którzy udokumentują swoją aktywność fizyczną, specjalne zniżki.

- Jeśli przejedziesz 140/100 km na rowerze, przebiegniesz 13,33/10 km lub przejdziesz 33/20 km, wprowadzisz kilku znajomych na specjalnym karnecie – obiecują organizatorzy. –  Udokumentowani wolontariusze działający w organizacjach 3 sektora 50% zniżki.

- Wszystko na Kazimiernikejszyn ma w sobie luz, humor, a nawet elementy absurdu i jednocześnie przygotowane jest z należytą starannością. To mix muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, ciekawych ludzi, bezspinkowej atmosfery i pomagania - podsumowują organizatorzy.


Zapraszamy do Kazimierza od 9 do 12 lipca na Kazimiernikejszyn!

 

Fot. Organizatorzy Kazimiernikejszyn

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę