Rowerowy Chillout i... karnet w kieszeni!

Skomentuj (2)

Organizatorzy festiwalu Kazimiernikejszyn zapraszają wszystkich do Kazimierza już od 9 lipca. Weź udział w konkursie! Wygraj karnet!

Wakacje w Kazimierzu tak naprawdę zaczynają się... od Kazimiernikejszyn! To najbardziej wychillowany festiwal muzyczny. W Miasteczku od 9 do 12 lipca zagrają takie gwiazdy jak Nosowska, Grubson, Łąki Łan, Akurat i wiele innych! Poza tym – a może przede wszystkim – "zagra" sam Kazimierz ze swoimi urokami, które organizatorzy festiwalu pomogą odkrywać swoim gościom.

- Nad rzeką, w lesie, w środku kazimierskich wąwozów czekają na Ciebie hamaki, leżaki na drzewach, a do tego nasze rowery, na których będziesz mógł zwiedzić okolicę – wodzą na pokuszenie organizatorzy.

I warto tej pokusie ulec, bo w czasie Kazimiernikejszyn w Kazimierzu czekają na nas także gry towarzyskie, spływy kajakowe, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziadem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach i samochody loterie.

Co zrobić, żeby uczestniczyć w tym chilloucie? Na przykład można wziąć udział w festiwalowym konkursie na Facebooku. Nagrodą jest czterodniowy Gruby karnet na Festiwal Kazimiernikejszyn:wydarzenie bez spinki.

- Wystarczy, że w dowolny sposób zinterpretujesz hasło "Rowerowy Chillout". Wstaw w komentarzu na Facebooku zdjęcie, rymowankę, pokaż, jak chillujesz na rowerze i zgarnij karnet! – wyjaśniają organizatorzy. –  Wygra osoba, która pod swoim wpisem uzbiera najwięcej like’ów!

Konkurs trwa do 2 lipca. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do godziny 23.59.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę