Rowerowy Chillout i... karnet w kieszeni!

Skomentuj (2)

Organizatorzy festiwalu Kazimiernikejszyn zapraszają wszystkich do Kazimierza już od 9 lipca. Weź udział w konkursie! Wygraj karnet!

Wakacje w Kazimierzu tak naprawdę zaczynają się... od Kazimiernikejszyn! To najbardziej wychillowany festiwal muzyczny. W Miasteczku od 9 do 12 lipca zagrają takie gwiazdy jak Nosowska, Grubson, Łąki Łan, Akurat i wiele innych! Poza tym – a może przede wszystkim – "zagra" sam Kazimierz ze swoimi urokami, które organizatorzy festiwalu pomogą odkrywać swoim gościom.

- Nad rzeką, w lesie, w środku kazimierskich wąwozów czekają na Ciebie hamaki, leżaki na drzewach, a do tego nasze rowery, na których będziesz mógł zwiedzić okolicę – wodzą na pokuszenie organizatorzy.

I warto tej pokusie ulec, bo w czasie Kazimiernikejszyn w Kazimierzu czekają na nas także gry towarzyskie, spływy kajakowe, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziadem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach i samochody loterie.

Co zrobić, żeby uczestniczyć w tym chilloucie? Na przykład można wziąć udział w festiwalowym konkursie na Facebooku. Nagrodą jest czterodniowy Gruby karnet na Festiwal Kazimiernikejszyn:wydarzenie bez spinki.

- Wystarczy, że w dowolny sposób zinterpretujesz hasło "Rowerowy Chillout". Wstaw w komentarzu na Facebooku zdjęcie, rymowankę, pokaż, jak chillujesz na rowerze i zgarnij karnet! – wyjaśniają organizatorzy. –  Wygra osoba, która pod swoim wpisem uzbiera najwięcej like’ów!

Konkurs trwa do 2 lipca. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do godziny 23.59.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę