Rowerowy Chillout i... karnet w kieszeni!

Skomentuj (2)

Organizatorzy festiwalu Kazimiernikejszyn zapraszają wszystkich do Kazimierza już od 9 lipca. Weź udział w konkursie! Wygraj karnet!

Wakacje w Kazimierzu tak naprawdę zaczynają się... od Kazimiernikejszyn! To najbardziej wychillowany festiwal muzyczny. W Miasteczku od 9 do 12 lipca zagrają takie gwiazdy jak Nosowska, Grubson, Łąki Łan, Akurat i wiele innych! Poza tym – a może przede wszystkim – "zagra" sam Kazimierz ze swoimi urokami, które organizatorzy festiwalu pomogą odkrywać swoim gościom.

- Nad rzeką, w lesie, w środku kazimierskich wąwozów czekają na Ciebie hamaki, leżaki na drzewach, a do tego nasze rowery, na których będziesz mógł zwiedzić okolicę – wodzą na pokuszenie organizatorzy.

I warto tej pokusie ulec, bo w czasie Kazimiernikejszyn w Kazimierzu czekają na nas także gry towarzyskie, spływy kajakowe, bungee - jump, rowerowy rajd tunelem, łodzie pychowe, kanioning, piłka nożna 555, kluby śmiechu, wędrówki z Paprodziadem, wioska hamakowa, kazimierski triathlon, walka na kolory, strefa nudy, z głową w chmurach i samochody loterie.

Co zrobić, żeby uczestniczyć w tym chilloucie? Na przykład można wziąć udział w festiwalowym konkursie na Facebooku. Nagrodą jest czterodniowy Gruby karnet na Festiwal Kazimiernikejszyn:wydarzenie bez spinki.

- Wystarczy, że w dowolny sposób zinterpretujesz hasło "Rowerowy Chillout". Wstaw w komentarzu na Facebooku zdjęcie, rymowankę, pokaż, jak chillujesz na rowerze i zgarnij karnet! – wyjaśniają organizatorzy. –  Wygra osoba, która pod swoim wpisem uzbiera najwięcej like’ów!

Konkurs trwa do 2 lipca. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do godziny 23.59.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę