Aktualności dla "aukcja obrazów w Kazimierzu"

Kazimierscy artyści, by wspomóc walczącego z chorobą dziennikarza – Piotra Wróblewskiego, zorganizowali aukcję obrazów, która w miniony weekend odbyła się w Miasteczku. Na aukcję zostało przekazanych ponad 30 prac.
W najbliższą sobotę w Kazimierzu odbędzie się aukcja obrazów na rzecz legendarnego dziennikarza Radia Lublin Piotra Wróblewskiego. W ten sposób kazimierscy artyści chcą mu pomóc w walce z chorobą.

Weź udział w aukcji obrazów i tym samym wesprzyj jednego z malarzy ściśle z Kazimierzem związanych! Waldemar Wojczakowski, znany również jako Diabeł, potrzebuje pomocy.

Degustacje win i potraw regionalnych, korowód winiarzy czy aukcja obrazów, wszystko to czeka nas już w najbliższą sobotę na Wzgórzu Zamkowym. Przed nami bowiem Kazimierskie Winobranie!

Pomóżmy Jasiowi!

Pomóżmy małemu Jasiowi! Chłopiec ma trzy i pół roku i cierpi na ostrą białaczkę limfatyczną.

Przez cały weekend na kazimierskim Rynku prezentowane są obrazy biorące udział w aukcji charytatywnej dla Frania. W akcję włączają się zarówno mieszkańcy Kazimierza, jak i turyści.

Kup obraz! Pomóż!

Nie pierwszy raz Kazimierska Konfraternia Sztuki organizuje aukcje charytatywne, zbierając środki dla potrzebujących. Kolejna taka aukcja odbędzie się 6 grudnia w ramach Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Kup obraz! Pomóż!

Obrazy w darze serca

31 obrazów zlicytowano na aukcji charytatywnej zorganizowanej 18 sierpnia w Kamienicy Celejowskiej przez członków Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Zebrane fundusze przekazane zostaną zmagającemu się z chorobą jednemu z członków Konfraterni.

Pokaż stopkę