Kup obraz! Pomóż!

Skomentuj (2)

Nie pierwszy raz Kazimierska Konfraternia Sztuki organizuje aukcje charytatywne, zbierając środki dla potrzebujących. Kolejna taka aukcja odbędzie się 6 grudnia w ramach Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Kup obraz! Pomóż!

Kazimierska Konfraternia Sztuki 6 grudnia organizuje aukcję obrazów na rzecz pomocy choremu koledze.
 
- Trudno mierzyć się z nieszczęściem, które nie tylko nie mija, ale narasta. Jeszcze trudniej mierzyć się z nim samemu. Ale nasz przyjaciel nie jest sam, jest z nim Kazimierska Konfraternia Sztuki – mówi prezes Kazimierskiej Konfraterni Sztuki dr Waldemar Odorowski. – Chcemy pomóc artyście, jednemu z najbardziej bliskich Kazimierzowi, malarzowi, który przykuty do wózka nie tylko nie przestał tworzyć, ale swoje malarstwo wciąż doskonalił. Potrafił cierpienie przełożyć w sztukę.

Aukcja obrazów, wśród których znajdą się m.in. prezentowane przez nas obrazy Daniela Tramecourta, pomoże zgromadzić środki na leczenie jednego z kazimierskich konfratrów. W tym czasie wokół Studni trwać będzie VIII Kazimierskie Jarmark Świąteczny. Warto przy tej okazji wstąpić do SARP-u i wylicytować obraz na szczytny cel. Kup obraz! Pomóż!

 

Charytatywna aukcja obrazów Kazimierskiej Konfraterni Sztuki odbędzie się 6 grudnia o godz. 13.00 w SARP-ie w Rynku.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę