Kup obraz! Pomóż!

Skomentuj (2)

Nie pierwszy raz Kazimierska Konfraternia Sztuki organizuje aukcje charytatywne, zbierając środki dla potrzebujących. Kolejna taka aukcja odbędzie się 6 grudnia w ramach Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego. Kup obraz! Pomóż!

Kazimierska Konfraternia Sztuki 6 grudnia organizuje aukcję obrazów na rzecz pomocy choremu koledze.
 
- Trudno mierzyć się z nieszczęściem, które nie tylko nie mija, ale narasta. Jeszcze trudniej mierzyć się z nim samemu. Ale nasz przyjaciel nie jest sam, jest z nim Kazimierska Konfraternia Sztuki – mówi prezes Kazimierskiej Konfraterni Sztuki dr Waldemar Odorowski. – Chcemy pomóc artyście, jednemu z najbardziej bliskich Kazimierzowi, malarzowi, który przykuty do wózka nie tylko nie przestał tworzyć, ale swoje malarstwo wciąż doskonalił. Potrafił cierpienie przełożyć w sztukę.

Aukcja obrazów, wśród których znajdą się m.in. prezentowane przez nas obrazy Daniela Tramecourta, pomoże zgromadzić środki na leczenie jednego z kazimierskich konfratrów. W tym czasie wokół Studni trwać będzie VIII Kazimierskie Jarmark Świąteczny. Warto przy tej okazji wstąpić do SARP-u i wylicytować obraz na szczytny cel. Kup obraz! Pomóż!

 

Charytatywna aukcja obrazów Kazimierskiej Konfraterni Sztuki odbędzie się 6 grudnia o godz. 13.00 w SARP-ie w Rynku.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę