Pomóżmy Jasiowi!

Pomóżmy małemu Jasiowi! Chłopiec ma trzy i pół roku i cierpi na ostrą białaczkę limfatyczną.

Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym „Agape” zaprasza do wzięcia udziału w akcji charytatywnej 17 grudnia.

- Naszego wsparcia potrzebuje mieszkaniec Kazimierza Dolnego Jaś Zdun-Boruch cierpiący na białaczkę – piszą organizatorzy akcji. – Jego choroba w znaczny sposób upośledza odporność, przez co chłopiec narażony jest w dużym stopniu na infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Zapewnienie bardzo sterylnych warunków mieszkaniowych na czas powrotów ze szpitala do domu pomiędzy kolejnymi seriami chemioterapii jest dla zdrowia chłopca bardzo ważne. Niestety warunki mieszkaniowe chłopca, zwłaszcza łazienka, daleko odbiegają od jego potrzeb. Chcemy pomóc rodzinie Jasia w zapewnieniu mu bezpiecznych pobytów w domu po okresach chemioterapii w szpitalu. Z uzyskanych pieniędzy planujemy przeprowadzić remont łazienki w domu chłopca i dostosowanie jej do jego potrzeb.

W Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki 17 grudnia o godzinie 14.00 odbędzie się koncert charytatywny. Z programem piosenek zimowych wystąpią dzieci i wychowawcy ze świetlicy Agape w Kazimierzu, a także puławska grupa The Voices. Bilet wstępu to datek do puszki.

W akcję włączają się również kazimierscy malarze. 17 grudnia o godzinie 15.00 odbędzie się aukcja obrazów przekazanych na rzecz Jasia przez malarzy związanych z Kazimierską Konfraternią Sztuk Pięknych.

Pomóżmy małemu Jasiowi!

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę