Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (18-20 marca)?

Skomentuj (6)

Przed nami weekend, który poprzedza Święta Wielkanocne. Jeśli spędzacie go w Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie można robić w naszym mieście.

18 marca, piątek

18:00 Kazimierska Ekstremalna Droga Krzyżowa (Kościół Farny)
Droga Krzyżowa rozpocznie się mszą św., po której uczestnicy wyruszą w liczącą 33 kilometry trasę.

19:19 Candle Night w Korzeniowej: Arek Zawiśliński
To ostatni w tym roku wieczór z cyklu Candle Night. Gościem specjalnym Korzeniowej Mikrosceny będzie znakomity muzyk Arek Zawiśliński.

19 marca, sobota

14:00 Wycieczka: Kazimierz od kuchni
Propozycja wycieczki z przewodnikiem dla turystów indywidualnych – w programie zwiedzanie kazimierskich rynków oraz wzgórza franciszkanów. Chętni mogą wziąć udział w degustacji regionalnych dań (za dodatkową opłatą). Cena: 15 zł – dorośli, 5 zł – dzieci powyżej 5 roku życia.

18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza
W programie nocnej wycieczki po mieście znalazł się spacer po kazimierskich rynkach, przejazd do wąwozu, gdzie odbędzie się spacer z pochodniami. Cena: 45 zł – dorośli, 21 zł – młodzież, 5 zł – dzieci do lat 7.

20 marca, niedziela

12:00 Procesja Niedzieli Palmowej

Wystawy w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • pijany znad Grodarza
  "Grażyna Torbicka rzeczywiście udowadniać nic nie musi. Osiem razy otrzymała nagrodę Akademii Telewizyjnej Wiktora, w tym Wiktora publiczności oraz Super Wiktora i Złotą Telekamerę za całokształt pracy. Jest również jurorką na Międzynarodowych Festiwalach Filmowych w Berlinie i Cannes. Wiele satysfakcji sprawia jej także bycie dyrektor artystyczną festiwalu filmowego "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Spekuluje się, że właśnie na tym polu jej doświadczenie miałoby się zetknąć z potrzebami Grupy TVN."
 • niezorientowany
  show-biznes to pokazywanie szczegolow intymnych, za pieniadze? tak mi Google translator tlumaczy
  • Anonimowy chak
   o czym ty piszesz ??
  • niezorienrowany
   pijany sie rozwodzi nad jakas gwiazda polskiego show biznesu stad pytanie
 • :-(((
  Redakcjo, nie śpij, działaj!
  Wstyd, że taki komentarz jeszcze wisi.nie muszę normalnym ludziom mówić, który to.
 • pijany znad Grodarza
  "Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej lubianych i cenionych osobowości w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że plotki na temat jej odejścia z TVP rozgrzały widzów do czerwoności. Czy prezenterka rzeczywiście opuści mury telewizji przy Woronicza?"

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę