Co robić w Kazimierzu Dolnym w weekend (18-20 marca)?

Skomentuj (6)

Przed nami weekend, który poprzedza Święta Wielkanocne. Jeśli spędzacie go w Kazimierzu Dolnym, nie zapomnijcie sprawdzić, co w tym czasie można robić w naszym mieście.

18 marca, piątek

18:00 Kazimierska Ekstremalna Droga Krzyżowa (Kościół Farny)
Droga Krzyżowa rozpocznie się mszą św., po której uczestnicy wyruszą w liczącą 33 kilometry trasę.

19:19 Candle Night w Korzeniowej: Arek Zawiśliński
To ostatni w tym roku wieczór z cyklu Candle Night. Gościem specjalnym Korzeniowej Mikrosceny będzie znakomity muzyk Arek Zawiśliński.

19 marca, sobota

14:00 Wycieczka: Kazimierz od kuchni
Propozycja wycieczki z przewodnikiem dla turystów indywidualnych – w programie zwiedzanie kazimierskich rynków oraz wzgórza franciszkanów. Chętni mogą wziąć udział w degustacji regionalnych dań (za dodatkową opłatą). Cena: 15 zł – dorośli, 5 zł – dzieci powyżej 5 roku życia.

18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza
W programie nocnej wycieczki po mieście znalazł się spacer po kazimierskich rynkach, przejazd do wąwozu, gdzie odbędzie się spacer z pochodniami. Cena: 45 zł – dorośli, 21 zł – młodzież, 5 zł – dzieci do lat 7.

20 marca, niedziela

12:00 Procesja Niedzieli Palmowej

Wystawy w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • pijany znad Grodarza
  "Grażyna Torbicka rzeczywiście udowadniać nic nie musi. Osiem razy otrzymała nagrodę Akademii Telewizyjnej Wiktora, w tym Wiktora publiczności oraz Super Wiktora i Złotą Telekamerę za całokształt pracy. Jest również jurorką na Międzynarodowych Festiwalach Filmowych w Berlinie i Cannes. Wiele satysfakcji sprawia jej także bycie dyrektor artystyczną festiwalu filmowego "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Spekuluje się, że właśnie na tym polu jej doświadczenie miałoby się zetknąć z potrzebami Grupy TVN."
 • niezorientowany
  show-biznes to pokazywanie szczegolow intymnych, za pieniadze? tak mi Google translator tlumaczy
  • Anonimowy chak
   o czym ty piszesz ??
  • niezorienrowany
   pijany sie rozwodzi nad jakas gwiazda polskiego show biznesu stad pytanie
 • :-(((
  Redakcjo, nie śpij, działaj!
  Wstyd, że taki komentarz jeszcze wisi.nie muszę normalnym ludziom mówić, który to.
 • pijany znad Grodarza
  "Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej lubianych i cenionych osobowości w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że plotki na temat jej odejścia z TVP rozgrzały widzów do czerwoności. Czy prezenterka rzeczywiście opuści mury telewizji przy Woronicza?"

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę